השתלות שיניים 

מומחה להשתלות שיניים

השתלות שיניים 

השתלות שיניים הן אחד ההישגים המרשימים של הרפואה המודרנית. השתלות דנטליות מאפשרות לתת מענה לבעיות שהן גם אסתטיות, וגם תפקודיות ובריאותיות. זה לא נעים ולא אסתטי לאבד שיניים, אך אסור לשכוח שלשיניים יש תפקיד. 

השתלות שיניים הם דבר מורכב ואין לזלזל בו. מבלי להיכנס כרגע לעומקם של הדברים אנו יכולים להגיד שהן עשויות לדרוש פעולות הכנה מסוימת, כמו למשל בניית עצם; שתלים דנטליים מאיכות גבוהה; ביצוע מוקפד של ההליך ומעקב אחר קליטת השתלים. זוהי אינה עבודה לכל רופא שיניים, אלא רופא שיניים מומחה להשתלות שיניים.

השתלות שיניים

השתלות שיניים

כאשר חסרות לנו שיניים בפה זה משפיע על המראה החיצוני שלנו ופוגע לנו בביטחון העצמי. אנשים עלולים לאבד שיניים מסיבות שונות, אפילו סיבות שאינן קשורות באופן ישיר לבריאות השיניים (למשל תאונות דרכים). איבוד השיניים משפיע לא רק על החיוך שלכם, אלא על כל מראה הפנים. וכמובן זה משפיע על הלעיסה והדיבור. 

בעבר לפני שרפואת השיניים ביצעה השתלות דנטליות, הפתרון היחידי היה שיניים תותבות. אמנם שיניים תותבות יכולות להעניק פתרון לצורך הלעיסה, אך בפועל הן אינן תחליף טוב לשיניים. איבוד שיניים מעורר שינויים בעצמות הלסת, ולכן שתלים דנטליים עדיפים מכיוון שהם יכולים למנוע את השינויים הללו.

כיום לרפואת השיניים ניסיון רב עם השתלות שיניים, זוהי תוצאה של עשרות שנים בהם הנושא נחקר ונצבר ידע בנושא. בזכות זאת רפואת השיניים יכולה לספק לנו טיפולים בטחים בעלי אחוזי הצלחה גבוהים מאוד מחזיקים מעמד במשך שנים ארוכות. אך כמובן שיש לעשות אותן באמצעות רופא שיניים מומחה להשתלות שיניים. 

השתלות שיניים הכי טובים בארץ

השתלות דנטליות

כיום ישנן טכניקות שונות בהן רופא שיניים השתלות יכול להשתמש על מנת לבצע את השתלת השיניים. בכל שיטות ההשתלה אנו משתמשים באותו עיקרון של החדרת שתל דנטלי אל תוך עצם הלסת ועליו החלק החיצוני שיכול להיות רצף של שתלים (גשר), כמו בשיטת אול און פור, או שן בודדת.

על מנת להבין כיצד מתבצעות השתלות דנטליות אתם יכולים לנסות לדמיין סוג של דיבל המוברג אל תוך עצם הלסת. ואל הדיבל הזה מעוגן החלק החיצוני. בתיאוריה זה די פשוט ורופא השיניים יוכל להראות לכם תמונות שיהפכו זאת לברור. אך בפועל מדובר בשתלים מיוחדים ומתקדמים העשויים ממתכות אצילות ויקרות, רפואת שיניים מתקדמת והרבה מאוד מיומנות.  המיומנות של הרופאים, לצד השתלים האיכותיים הם המבטיחים את הצלחת הטיפול. ולכן זה גם לא מפתיע מדוע אנשים מחפשים בגוגל ” השתלות שיניים הכי טובים בארץ“. זהו ממש לא משהו שתרצו לחפש את הזול ביותר…

רופא שיניים השתלות

רופא שיניים השתלות

האם כל רופא שיניים יכול לבצע השתלות דנטליות? כמובן שלא! הדבר דורש מומחה להשתלות שיניים. מבחינת תקנות משרד הבריאות, אין מדובר בתחום התמחות. אך עדיין זה דורש רופא שיניים אשר עבר את ההכשרה המתאימה לצורך ביצוע השתלים ושיש במרפאתו את הציוד המתאים. 

ישנן אוניברסיטאות בחו“ל המלמדות רפואת שיניים עם תחום ההתמחות בהשתלות, אך בארץ הדבר אינו קיים. אך בכל זאת ישנם גופים המעניקים הכשרות ומסמיכים את רופאי השיניים לביצוע ההשתלות, ולכן חשוב לוודא כי מדובר ברופא שיניים מומחה להשתלות.

רופא שיניים מומחה להשתלות

רופא שיניים מומחה להשתלות 

בישראל קיימות 7 התמחויות לרופאי שיניים ומי שעבר אותם יכול לקרוא לעצמו רופא שיניים מומחה: פריודונטיה, אנדודונטיה, פדודונטיה, אורתודונטיה, כירורגיית פה ולסת, שיקום הפה ורפואת הפה. כפי שאתם מבינים תחום ההשתלות הדנטליות אינו מופיע ברשימה ולכן אף אחד אינו יכול לכנות את עצמו בתואר מומחה מכיוון שהדבר אינו מוכר על ידי משרד הבריאות. 

אך אין להסיק מכך שכל אחד יכול להיות רופא שיניים השתלות. אנו ממליצים לוודא כי הרופא  משתייך לאחד מהגופים הבאים: 

1.אגוד מנתחי פה ולסת

2.אגוד מנתחי החניכיים 

3.העמותה הישראלית להשתלות שיניים

גופים אלו מוודאים כי מדובר ברופא שינים השתלות אשר עבר את ההסמכות הדרושות לצורך ביצוע השתלות שיניים. כמו כן יש לוודא כי אכן יש לו ניסיון עשיר בתחום. 

השתלות דנטליות

השתלות שיניים הכי טובים בארץ

אמנם אין גוף שיכול לקבוע מי עושה השתלות שיניים הכי טוב בארץ, אך ישנן כמה בדיקות שאתם יכולים לעשות כאשר אתם מחפשים מרפאה להשתלות שיניים:

  1. וודאו שרופא השיניים משתייך לאחד הגופים שהוזכרו. אל תתביישו לבקש לראות תעודות המוכיחות את כי עבר הסמכות עדכניות בנושא. 
  2. וודאו שיש לו ניסיון עשיר בתחום, כלומר רופא שיניים השתלות שעוסק במקצוע במשך שנים ורכש את המיומנויות הדרושות. 
  3. חפשו אחר חוות דעת והמלצות של מטופלים. אתם יכולים להיעזר באינטרנט וגם לשאול קרובים ומכרים. 
  4. היפגשו עם הרופא לפגישת ייעוץ בטרם הטיפול ותנו מקום לתחושות הבטן שלכם. שימו לב שהרופא מסביר לכם באופן בריר על ההליך וכל פרטיו, ועונה על כל השאלות ומציג לכם גם את הסיכונים של הטיפול. 

מומחה להשתלות שיניים

מומחה להשתלות שיניים 

אם אתם מחפשים מישהו העונה על הקריטריונים הנ“ל, אתם יכולים למצוא אותו במרפאת אמריקן סמייל ברחובות. דוקטור יואל גבריאל הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב בהשתלות שיניים. כאן תקבלו טיפול אישי ומסור. כל מטופל סובל מבעיות שיניים אחרות ועשוי להזדקק לפתרונות השתלה שונים, כאן תעברו אבחון ותיקבע לכם תכנית טיפולים בהתאמה אישית. כמו כן אנו עומדים לשירותכם עם מבחר שירותי רפואת שיניים אסתטית הכוללים יישור שיניים, הלבנת שיניים ועוד. 

מרפאת אמריקן סמייל – כתובת והוראות הגעה

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.

ד"ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג'ורג'יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD). 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email