השתלת קשת מלאה

פתרונות קבועים ואמינים להחלפת קשת מלאה

החזירו לעצמכם את האסתטיקה, השימוש והבריאות בעזרת פתרונות נתמכי שתלים

אם חסרות לכם כל השיניים בלסת ואינכם מרוצה מהשיניים התותבות, ייתכן שאתם מועמדים מתאימים להחלפת קשת מלאה עם תותבות הנתמכות ע"י שתלים או שתלים בשיטת ®All-on-4. בשתי שיטות אלה, משתמשים בסט של שתלים דנטליים כדי לתמוך בתותבת או גשר שנבנו בהתאמה אישית, כך שלא יחליקו או ישמיעו קולות נקישה. שימוש בשתלים על מנת לעגן את התותבות במקומן לא רק שיוצר מנשך יציב יותר, אלא גם משפר את מראה החיוך ומקטין את הסיכון לאובדן צפיפות עצם. פתרונות אלה לקשת מלאה יכולים לשקם את החיוך שלכם ולהרים את הביטחון העצמי.

תותבות הנתמכות ע"י שתלים לעומת שיניים תותבות מהדור הקודם

שלא כמו שיניים תותבות מהדור הקודם, תותבות הנתמכות ע"י שתלים כוללות החדרת שתלים לתוך הלסת כך שיהוו בסיס לתותבות. שתלים אלה ממוקמים באיזורים בהם ישנה רקמת עצם צפופה יותר והם נועדו להחזיק מעמד לכל החיים. בשלב הזה התותבת מוצמדת לשתלים על מנת לספק יציבות, מנשך חזק ומראה טבעי.

"למרות ששתלים עשויים להיות יקרים יותר בזמן הטיפול, עם הזמן הם יתגלו כהשקעה לטווח הרחוק ובסופו של דבר יעלו פחות מאשר סטים רבים של שיניים תותבות".
ד"ר גבריאל יואל

החלפת שיניים קבועה בשיטת All-on-4 בפגישה אחת בלבד

שיטת All-on-4 תעזור לכם להשיג חיוך במראה טבעי לאורך זמן. בפגישת היעוץ הראשונה, ד"ר יואל ידון על המטרות והצרכים שלכם לפני ביצוע בדיקת CT. בפגישה השנייה, ד"ר יואל יעבוד מול הפריודונט בחדר הניתוח על מנת למקם את השתלים הדנטליים עם תותבת שמיוצרות במרפא שלנו. במהלך הטיפול, מטופלים לעולם לא יהיו בלי שיניים כיוון שניתוח השתלת השיניים והנחת התותבות מתבצעות בביקור אחד בלבד.

היתרונות בבחירת פתרון לקשת מלאה

ד"ר יואל הוא פרוסתודונט מנוסה שעבר הכשרה מתקדמת בתהליכי השתלה דנטלית. פתרונות לקשת מלאה מציעים מספר יתרונות למטופלים, ובכללם:

תהליך שונה, תוצאות דומות

כשאתם רוצים פתרון להחלפת קשת שיניים מלאה, ישנן אפשרויות רבות הזמינות עבורכם, ובכללן שיטת All-on-4, ושיטת ™Teeth-in-a-Day. מערכות אלה מספקות תוצאות דומות – חיוך חדש, יפה ופונקציונלי – אך נוקטות בגישות שונות כדי להגיע לתוצאות אלה. All-on-4 ו- הם שני תהליכים המאפשרים החלפת קשת מלאה ביום אחד ועם מספר מינימלי של שתלים. ההבדל בין השניים הוא מותג השתלים בהם משתמשים. בשיטת Teeth-in-a-Day משתמשים באותו מותג שתלים בהם משתמשים בשיטת All-on-4, אך היא אינה מוגבלת להחלפת קשת מלאה בלבד. מערכת זו יכולה להחליף שיניים חסרות בודדות ואף ליצור גשרים דנטליים בעזרת שתלים. בכל תהליך השתלה דנטלית בה תבחרו, עדיין תקבלו את המראה האסתטי והפונקציונלי שמגיע לכם.