לפני השתלה דנטלית

בניית בסיס חזק לשתלים הדנטליים שלך

השתלות עצם והרמת סינוסים משפרים את תוצאות ההשתלה

שיניים חסרות עלולות לגרום לאובדן עצם במרוצת השנים ועלולות לגרום לבעיות בלסת או בעיות רפואיות אחרות בפה. אם אתה זקוק להשתלות שיניים אך אין לך מספיק עצם לתמוך בשתל, ד"ר יואל עשוי להמליץ על הרמת סינוס או השתלת עצם לפני ההליך. הליכים אלה נועדו לבנות מחדש רקמת עצם חסרה ולחזק את עצם הלסת.

הרמת סינוסים לפני שתלים דנטליים עליונים

ד"ר יואל עשוי לבצע הרמת סינוס אם אין מספיק עצם זמינה בלסת העליונה כדי לתמוך בשתלים. כאשר השיניים האחוריות העליונות חסרות, מצב העצם שמתחת לחלל הסינוס עשוי להחלש והעצם לא תוכל לתמוך בשתלים הדנטליים. הליך זה ידוע גם כהגדלת סינוסים מכיוון שמוסיפים עצם לאזור כדי ליצור בסיס יציב. תהליך הרמת סינוס כולל הרמה עדינה של חלל הסינוס והוספה של חומר שתל עצם כדי ליצור מבנה באזור שמתחת לחלל הסינוס. תהליך זה מחזק את עצם הלסת ומעבה אותה כדי שתוכל לתמוך בשתלים.

תהליך השתלת עצם גורם לשחזור עצם אבודה

אפשרות נוספת לשחזור עצם אבודה היא הוספת עצם ללסת באמצעות שתלים ממקור אחר. ניתן להשתמש גם בגרגרי עצם סינתטיים כדי לבנות מחדש את עצם הלסת. בדומה להרמות סינוס, השתלות עצם מגדילות את העצם באזורים בהם הייתה חסרה, על מנת שתוכל לתמוך בשתלים הדנטליים. הליך זה בדרך כלל מתבצע תחת הרדמה מקומית, יש להמתין עד שהעצם המושתלת מתאחה עם עצם הלסת לפני ההשתלה הדנטלית. תהליך האיחוי עשוי להימשך מספר חודשים.

הגדלת שיעורי ההצלחה בהשתלות שיניים

אנו רוצים לעשות כל שביכולתנו על מנת להבטיח תוצאות ארוכות טווח בהשתלת השיניים שלך. במידה וצפיפות עצם הלסת שלך נמוכה, ד"ר יואל עשוי להמליץ על הרמת סינוס או השתלת עצם כחלק מתוכנית הטיפול. לאחר שההשתלות התאחו עם עצם הלסת והחלימו לחלוטין, ניתן להתחיל בתהליך השתלת השיניים.