רפואת שיניים כללית

שירותי רפואת שיניים נוחים, משתלמים ויוצאים מן הכלל

טיפולים נרחבים לחיוך מושלם

בין אם אתם רוצים לשמור על חיוך בריא או לשחזר אותו, קבעו תור לד"ר גבריאל יואל וקבלו שירותי רפואת שיניים יוצאים מן הכלל. המרפאה החדשנית שלנו מציעה טיפולי שיניים משקמים כגון שחזורים מעוצבים ומודפסים דיגיטלית, השתלות שיניים וטיפול במחלות חניכיים. המרפאה מצוידת במכשיר CT, מכונות רנטגן דיגיטליות, מצלמה/סורק אינטרה-אורלית, ומכונת רנטגן דנטלית. פנו אלינו לשירותי רפואת שיניים כללית וטיפולים נרחבים שונים.

תהליך ההשתלה הדנטלית שלנו

ד"ר גבריאל יואל מביא דיוק ומיומנות לאומנות החלפת השיניים ויצירת החיוך שלך מחדש. לפני הטיפול, הצוות שלנו חושב לא רק על השתל היחיד, אלא על איך השן החדשה שלך תסייע לך לאכול ולדבר שוב בביטחון. אנו משתמשים בטכניקות החדשות ביותר על מנת לקבוע כיצד השתל הדנטלי ישתלב במנשך שלך, עם השיניים המקיפות ועם בריאותך הכללית.

שירותי רפואת שיניים כללית

אם אתם צריכים עקירת שן, הלבנת שיניים או יישור שיניים, ד"ר יואל מבצע מגוון רחב של טיפולים במרפאה. ד"ר יואל הוא ספק מורשה של אינוויזליין® יישור שיניים שקוף ומציע גם הלבנת שיניים בשיטת ®Zoom. אנו מציעים טיפולי שיניים תחת טשטוש על מנת להבטיח שהביקורים במרפאה יהיו נוחים וללא כאב במידת האפשר.

טיפול מתקדם ממומחה מנוסה

ד"ר יואל והצוות מחויבים להעניק את הטיפול הטוב ביותר ולסייע למטופלים להשיג תוצאות שיישארו לאורך זמן בתוכנית הטיפול שלהם. אם אתם צריכים לשפר את מראה החיוך או טיפול במחלת חניכיים, תוכלו להרגיש בטוחים בידיעה שאתם מטופלים ע"י מומחה מנוסה. ד"ר יואל עוסק במקצוע מזה 10 שנים ומשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי להבטיח תוצאות יוצאות מן הכלל. בנוסף, הוא פרוסתודונט המתמחה בפתרונות החלפת שיניים, כולל השתלות, שיניים תותבות, תותבות הנתמכות ע"י שתלים והחלפת לסת מלאה בשיטת ®All-on-4.