שיקום פה מלא

אנו מתמחים בתיקון מצבים דנטליים מורכבים

מומחיות בפרוסתודונטיה

ישנם אנשים רבים שבמשך שנים סובלים מבעיות דנטליות מורכבות מבלי למצוא פתרון מתאים. הבחירה בשיקום פה מלא יכולה להיות אחת החוויות המשמעותיות ומשנות החיים ביותר שאדם יכול לעבור. אנו מטפלים באנשים הסובלים ממספר רב של שיניים/שיניים משוחזרות חסרות, שבורות או סדוקות, מחלות חניכיים מתקדמות, ושלל מצבים אחרים המובילים לחיוך ומנשך שאינם מתפקדים כראוי או שאינם מעניקים למטופלים את התוצאה האסתטית שהם רוצים. חשוב לדעת ששיקום החיוך עשוי להיות תהליך מסובך הדורש הכשרה, השכלה וניסיון על מנת להביא לתוצאה קלינית נהדרת. המטרה שלנו היא להבטיח שכל מטופל יודע ומבין מהו שיקום פה מלא, מהו התהליך שלנו ואת הרקע המקצועי הייחודי והניסיון שלנו בתחום.

מהו שיקום פה מלא "אמיתי"?

על פי ההגדרה המילולית, זהו התהליך של שיקום מנשך המטופל מההתחלה ועד הסוף. זה ביטוי המשמש לתאר שחזור סופי של מספר גדול של שיניים. זוהי תוצאה המצריכה ידע וניסיון בתחומים רבים של רפואת שיניים. החל בהערכת הבסיס, תכנון הטיפול, דיוק עם הסגרים, והאסתטיקה. בהרבה מקרים זהו שילוב של הצד הניתוחי של רפואת השיניים עם הצד השיקומי, לכן בקרים רבים אנו עובדים בצמוד עם כירורג פה ולסת.

התהליך שלנו

כל מועמד לשיקום פה מלא עובר את אותו התהליך

הניסיון שלנו

מאחוריו של ד"ר יואל טיפול מוצלח במקרים רבים של טיפולי שיקומי פה מלא והשתלות קשת דנטלית מלאה, מה שהופך אותו לאחד מהרופאים הקליניים המבוקשים ביותר למקרים דנטליים מורכבים.

שחזור החיוך שלכם עלול להיות עסק מפחיד, אבל בזה אנו עוסקים בכל יום ביומו. בחרתם את המרפאה הנכונה שתעניק לכם תוצאה איכותית בזמן הקצר ביותר האפשרי. עכשיו כשאתם יודעים ומבינים את הבסיס לשחזור פה מלא, הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להתקשר ולקבוע פגישת יעוץ. אם אמרו לכם בעבר שהמקרה שלכם אבוד או שאין לכם מספיק עצם, זכרו, זו המומחיות שלנו! אנחנו יכולים לעזור לכם.