למה לבחור בנו

טיפולי שיניים מקיפים ע"י צוות רפואי אמפתי ומסור

מדוע לבחור בד"ר יואל?

ד"ר גבריאל יואל הוא רופא שיניים כללי. מומחה בשחזור אסתטי והחלפת שיניים וקיבל הכשרה נוספת לאחר לימודי רפואת שיניים. בחירה בד"ר יואל להחלפת שיניים חסרות, שיפור האסתטיקה או פונקציונליות החיוך משמעה לשים את מבטחכם במומחה. ד"ר יואל מיומן מאוד בהשגת תוצאות מעולות לשירותים כמו שחזורי שיניים באמצעות שתלים, כתרים, גשרים, ציפויים ועוד. רמת הטיפול והניסיון שתקבלו במרפאתנו היא באמת ללא תחרות.

תיהנו מטיפול אישי ועדין

אנו מציעים למטופלים טיפול מקיף ומושקע באווירה נוחה. למרות שאנחנו מרפאה עם שירותים מקיפים וכוללים, תוכלו ליהנות מיחס אישי וטיפול עדין בכל סוגי ההליכים ברפואת שיניים, לרבות השתלות שיניים, טיפול במחלות חניכיים ומהפך מלא בחיוך. אנו מתעניינים בצרכי בריאות הפה שלכם ותמיד כאן כדי לתת מענה לכל שאלה שיש לכם לגבי בריאות הפה או לגבי תוכנית טיפול קיימת.

"אני חושב שמה שמבדיל את מרפאתנו מחלק מהמרפאות האחרות סביבנו הוא שבאמת יש לנו מרפאה נוחה מאוד עבור כל המטופלים".
ד"ר גבריאל יואל

טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות לתוצאות מיטביות

צפו לתוצאות יוצאות מן הכלל לאחר טיפולי רפואת השיניים והרפואה לשיקום הפה שלנו. לא זו בלבד שאנו יכולים להציע פתרונות וטיפולים משקמים באיכות הגבוהה ביותר למטופלים עם שיניים חסרות או פגועות, אלא שאנו גם משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום רפואת השיניים. אנו משלבים רפואת שיניים דיגיטלית במספר הליכים ליצירת כתרים, גשרים ותותבות ברמה גבוהה, בביקור יחיד. לא תמצאו טיפול מנוסה ואיכותי שכזה באף מקום אחר.

מה מייחד את יואל דנטל ממרפאות אחרים?

מטרתנו להבטיח שכל מטופל ישיג וישמור על בריאות פה אופטימלית בשנים הבאות. בין אם תרצו לשפר את מראה החיוך שלכם או לטפל במצב רפואי, ד”ר יואל וצוותו יכולים לספק שירותי טיפולי שיניים יוצאי דופן במגע אישי.