שיניים תותבות

שיניים תותבות בהתאמה אישית יכולות להשיב לך את החיוך

חזרו לחייך בביטחון בעזרת שיניים תותבות

אם אבדתם מספר שיניים או שאין לכם שיניים כלל, יתכן ואתם מרגישים חסרי ביטחון כשאתם מחייכים. יתכן ואתם נמנעים מאירועים חברתיים כי אתם מרגישים מבוכה, או שאולי הוצאתם מאכלים מסוימים מהתפריט שלכם כי אינכם מסוגלים ללעוס כהלכה. בכל מקרה, ד"ר יואל גבריאל יכול ליצור שיניים תותבות כדי להחזיר לכם את החיוך. שיניים תותבות יכולות לסייע בהחזרת היכולת לאכול, לדבר ולחייך בביטחון.

חלופות לשיניים תותבות נשלפות

בעוד ששיניים תותבות נשלפות מהדור הקודם מציעות מספר יתרונות למטופלים עם שיניים חסרות, אנו מציעים מספר חלופות אטרקטיביות. מטופלים רבים בוחרים בשיניים תותבות הנתמכות ע"י שתלים כי הם רוצים פתרון יציב יותר כאשר הם מבצעים החלפת שיניים. תהליך זה כולל התקנת סט של שתלים דנטליים לתוך עצם הלסת ואז חיבורם לתותבות היושבות על גבי השתלים. בנוסף אנו מציעים פתרונות בשיטת ®All-on-4 לשיניים חסרות, בה אנו מחברים תותבת שלמה לארבעה שתלים דנטליים בלבד וכך בונים מחדש את החיוך שלך.

שיניים תותבות לחינוך המטופל בשיניים

אם אתם מתוסכלים מכך שאינכם מסוגלים לאכול את המאכלים החביבים עליכם, לדבר בצורה ברורה או לחייך עם ביטחון עצמי בגלל שיניים חסרות, יש לנו פתרונות בשבילכם. אם אתם מתעניינים בשתלים דנטליים או תותבות מסורתיות, ד"ר יואל הוא פרוסתודנט מוכשר ביותר המתמחה בטיפול בשיניים חסרות. שיניים תותבות הן עדיין אפשרות מעשית למטופלים רבים שרוצים הקלה לתופעות הנגרמות מאובדן שיניים.