כתרים וגשרים דנטליים

שיקומים באיכות גבוהה שיכולים לבנות את החיוך שלך מחדש

כתרים וגשרים דנטליים - איך זה עובד

אם יש לכם שיניים שבורות או סדוקות או חורים גדולים בשיניים עבורן נדרשות סתימות, ד"ר גבריאל יואל עשוי להמליץ על כתר דנטלי כדי לצפות את השן. אנו מציעים במרפאתנו כתרים דיגיטליים מותאמים אישית כדי שהמטופלים יקבלו שחזורי שיניים ברמה הגבוהה ביותר. אם יש לכם רווחים גדולים בשיניים או שחסרות לכם שיניים, ד"ר יואל עשוי להמליץ על גשר שיסגור את הרווח בשיניים ויתקן את המנשך. הטיפול באמצעות גשר כולל הנחת כתרים משני צידי הרווח וברווח עצמו, כדי ליישר את השיניים. כל טיפולי השיקום מותאמים אישית לכל מטופל כדי להבטיח את התוצאות הנראות הכי טבעיות.

יתרונות הכתרים והגשרים הדנטליים

לכתרים וגשרים דנטליים יתרונות קוסמטיים ושימושיים למטופל. כיוון שאין צורך להמתין זמן רב שהכתרים יונחו במקומם או שהעבודה על הגשר תסתיים, תוכלו לצאת מהמרפאה עם חיוך נהדר לאחר פגישה אחת בלבד.

למה לצפות כשמבצעים שיקומי שיניים?

בעוד שעבודה משקמת יכולה לגרום לאי נוחות מסוימת, תוכלו לצפות קדימה לתוצאות יפות וחיוך נהדר באופן כמעט מיידי. אנו עושים כל שביכולתנו כדי שהביקורים אצלנו יהיו נוחים ככל האפשר ומציעים גם טיפולי שיניים בטשטוש למטופלים שזקוקים לכך. ד"ר יואל הוא פרוסתודונט מיומן בעל ניסיון נרחב בטיפול בכתרים וגשרים דנטליים.