אינוויזליין

צרו חיוך מושלם בצורה דיסקרטית בעזרת אינוויזליין®

המועמדים המתאימים ליישור שיניים שקוף עם אינוויזליין®

למעט מאוד אנשים יש שיניים ישרות לחלוטין ורבים נדרשים לעבור טיפול אורתודונטי בכדי להבטיח יישור נכון. בעוד שפלטת מתכת מסורתית יכולה לסייע בהזזת השיניים למיקומן האידאלי, רוב המטופלים יצטרכו להרכיב אותה במשך שנים כדי להשיג תוצאה מלאה. ד"ר גבריאל יואל הוא ספק מורשה של אינוויזליין® ויכול להתאים תוכנית טיפול שתביא ליצירת החיוך המושלם שלך.

"לא כל המטופלים הם מועמדים מתאימים לאינוויזליין, אך רבים כן. לפעמים יש יתרון של מסגרת זמן קצרה יותר בשיטת אינוויזליין. בשיטה זו אין למטופלים מתכות בפה הנראות לעין".
ד"ר גבריאל יואל

איך אינוויזליין עובד

אינוויזליין הוא פתרון דיסקרטי להרבה בני נוער ומבוגרים שמעוניינים ליישר את שיניהם ללא המראה הלא נעים של חוטי וסמכי מתכת. הליך הטיפול באינוויזליין כולל הרכבת סט של פלטות מותאמות אישית העשויות מפלסטיק שקוף במשך 20 עד 22 שעות ביום. פלטות אלה מוחלפות בסט אחר בכל מספר שבועות כאשר השיניים מתחילות לזוז. הכל מותאם אישית לשיניים שלכם כדי להבטיח התאמה מיטבית. הפלטות המיישרות יוצרות לחץ קבוע בזויות הנכונות על מנת להזיז את השיניים בעדינות למיקומן החדש.

תוצאות שיטת אינוויזליין: למה אפשר לצפות

מטופלים רבים מתחילים לראות תוצאות בתוך מספר שבועות או במהלך החודשים הראשונים של הרכבת מיישרי האינוויזליין. זה קורה כי השיניים זזות בהדרגה ובמקרים רבים אפילו לא תרגישו בכך מכיוון שהפלטות המיישרות מרגישות נוחות כל כך. התוצאות קבועות כל עוד מרכיבים את הפלטה כפי שנקבע לאחר שהטיפול הראשוני הסתיים. רבים ממטופלינו מאושרים מהתוצאות לאחר הטיפול באינוויזליין ומרוצים מהאופן הדיסקרטי של תהליך יישור השיניים.