השתלות דנטליות

שחזור אסתטי ופונקציונלי באמצעות שתלים דנטליים

האם שתלים דנטליים הם הפתרון לשיניים חסרות?

מעל 3 מיליון ישראלים מושפעים מאובדן שיניים. לרבים מהם נמאס לחיות עם תפקוד פה ירוד וחיוך לא מושלם. שתלים דנטליים הם הפתרון האמין ביותר להחלפת שיניים העונה על צרכי המטופלים ומבטיח יציבות ומראה טבעי. למרות ששתלים דנטליים קיימים כבר עשרות שנים, אצל יואל דנטל, אנו מציעים את המילה האחרונה בטכניקות וטכנולוגיות טיפול, כך שתוכלו לצפות לכך שההשתלה תחזיק מעמד לכל החיים. לפני שתחליטו שזה הפתרון עבורכם, בואו אלינו לייעוץ, אנו נוודא שאתם מבינים את התהליך והמשמעויות של דרכי הטיפול השונות, כך שתוכלו לבחור את הרופא הקליני הנכון לתוצאה מושלמת של השתלה דנטלית.

"שתלים דנטליים מעניקים את תוצאה הטובה ביותר לטווח הארוך מכיוון שהם מעניקים תמיכה יציבה לשן לעומת כתר נשלף שעשוי לתמוך בשן לפרק זמן קצר בלבד"
ד"ר גבריאל יואל

תהליך ההשתלה הדנטלית שלנו

ד"ר גבריאל יואל מביא דיוק ומיומנות לאומנות החלפת השיניים ויצירת החיוך שלך מחדש. לפני הטיפול, הצוות שלנו חושב לא רק על השתל היחיד, אלא על איך השן החדשה שלך תסייע לך לאכול ולדבר שוב בביטחון. אנו משתמשים בטכניקות החדשות ביותר על מנת לקבוע כיצד השתל הדנטלי ישתלב במנשך שלך, עם השיניים המקיפות ועם בריאותך הכללית.

השותפות שלנו עם מעבדת שיניים יוצרת שיניים איכותיות

בעת יצירת השיניים החדשות שלכם, אנו בקשר מתמיד עם מעבדת השיניים שלנו. המעבדה המשותפת שלנו היא אחת מהמובילות בתחום טכנולוגית מעבדת שיניים ברחבי העולם ומציעה טכניקות CAD/CAM עדכניות המסוגלות לייצר מוצר שאין שני לו. אנו מבצעים בקרת איכות בזמן אמת, כך שאנו יודעים בודאות שמה שאתם מקבלים הוא באיכות הגבוהה ביותר. לאחר שהתותבת הסופית תחזור ממעבדת השיניים, נוכל לחבר אותה לשתלים בכדי להעניק לך חיוך חדש לגמרי שתוכל להתגאות ולהשוויץ בו.

מצוינות ברפואת שיניים, תקשורת וחווית הלקוח

בעוד שתהליך השתלת השיניים יכול להיות נרחב, אנו עומדים מאחורי המוצרים והתהליך שלנו. אנו מבטיחים שתהיו גאים בחיוך שלכם, מלאי ביטחון עצמי בחייכם ושמחים שבחרתם במרפאת יואל דנטל כשותפים לדרך. אנו שומרים על תקשורת מצוינת אתכם ועם מעבדת השיניים במהלך כל התהליך, כך שאתם תמיד יודעים מה קורה ויכולים לשאול את כל השאלות שאתם רוצים. אנו גאים בחוויית רפואת שיניים יוצאת דופן שאנו מציעים ומעניקים למטופלים שלנו את היחס שהיינו מציעים לבני משפחתנו. מגיע לכם לחייך בביטחון, ובעזרת השתלות השיניים שלנו, אתם יכולים!

היתרונות בבחירת ד"ר יואל

רופאים רבים מציעים השתלות שיניים, אך לא כל רופא קליני מציע את היתרונות של שתלים המתוכננים ומיוצרים דיגיטלית. ד"ר יואל מתמחה בשיקום השימוש, הבריאות והמראה של פיכם. תוך שימוש במיומנותו, במתקן החדיש בשלנו והיעדים הייחודיים של כל מטופל, ד"ר יואל מספק השתלות שיניים אמינות עליהן תוכלו לסמוך בביטחון.