רפואת שיניים בשיטת CEREC

תקנו שיניים פגועות או חסרות עם ®CEREC, שחזור מהיום להיום

טכנולוגיית CEREC מהווה פתרון נוח ומהיר

בעבר, בשביל לטפל בשן שבורה או חסרה באמצעות כתר או גשר, היה צורך בפגישות מרובות במרפאה. התהליך הרב-שלבי כלל טביעות שיניים מלכלכות, כתרים זמניים לא נוחים, וסיכוי שהמטופל יקבל שחזור פגום או לא מדויק. כתרים שנחרטו במעבדת חוץ פירושם זמני המתנה ארוכים לאנשים שכבר סובלים מבעיות אסתטיות, קושי בלעיסה ורגישות מוגברת בשיניים. ד"ר יואל מתמחה בפרוסתודונטיה (שחזור והחלפת שיניים פגועות או חסרות), ובעל ניסיון מגוון ברפואת שיניים ורפואת שיניים קוסמטית. הוא לא משער ומנחש בכל מה שקשור לשיניים שלך. בעזרת הטכנולוגיה הדיגיטלית המתקדמת של ®CEREC, יש באפשרותו לעצב ולחרוט במיומנות רבה שחזור מותאם במדויק בפגישה אחת בלבד.

מהי טכנולוגיית CEREC?

CEREC שחזור מהיום להיום מציעה למטופלים עם שיניים רקובות, שבורות או חסרות פתרון מהיר, יעיל וארוך טווח. הטכנולוגיה המתקדמת מסירה את הצורך בטביעות שיניים מלכלכות, משפרת את הרגשת הנוחות באמצעות התאמת כתר מדויקת, ומספקת פתרון באיכות גבוהה שחוסך זמן. לטכנולוגיית CEREC עקומת למידה גבוהה, ולהרבה רופאים חסרה המיומנות הנדרשת ליצירת כתרים, גשרים או ציפויים איכותיים באמצעות טכנולוגיה זו. ד"ר יואל השקיע שעות רבות באימונים מעשיים בטכנולוגיית CEREC והשתמש במומחיות שלו כדי להאיר את חיוכם של מאות מטופלים בעזרת שחזורים מותאמים ברמה גבוהה המוכנים באותו יום.

"יחידת CEREC היא טכנולוגיה המאפשרת לנו לשלוח מידע למחשב לאחר שסרקנו את השן, ושם אנו יכולים לעצב את הכתר".
יואל, דוקטור למדעי השיניים

המועמדים המתאימים לכתרים וגשרים בטכנולוגיית CEREC

טכנולוגיית CEREC הנה אופציה נוחה וקלה למטופלים עסוקים שזקוקים לטיפול מיידי. ד"ר יואל בעל ניסיון נרחב ברפואת שיניים בטכנולוגיית CEREC ומתאים אישית את התהליך מתחילת הטיפול ועד סופו. עבור מטופלים רבים, כתרים וגשרים בטכנולוגיית CEREC הם הפתרון האידאלי להחזרת החיוך.

היתרונות שד"ר יואל יכול לספק עם טכנולוגיית CEREC כוללים:

טיפול של יום אחד
ללא תבניות או טביעות שיניים
תהליך מהיר, פשוט ויעיל
חזק ועמיד
מראה והרגשה טבעיים

לפני הכול, חפשו את בעלי הניסיון

ד"ר יואל מקדיש את כל מרצו כדי לספק שירותי רפואה ברמה גבוהה בתחום שיקום הפה למטופלינו, זו המחויבות למצוינות המבדילה אותו בתחומי רפואת השיניים המשקמת והקוסמטית. מחוץ לשעות העבודה, ד"ר יואל מעביר הרצאות על מגוון נושאים טכנולוגיים, כולל שתלים דנטליים וניהול מטופלים, ושימש כפרופסור קליני במשרה חלקית באוניברסיטת קליפורניה שבסן-פרנסיסקו, שם לאחר סיום התואר קיבל את התעודה בפרוסתודונטיה לפני למעלה מעשור. ד"ר יואל כאן כדי להקשיב לדאגות שלך, ולהעניק לך את הטיפול הטוב ביותר הדרוש לך כדי להחזיר את החיוך שלך למצב בריא ומתפקד.