יישור שיניים שקוף למבוגרים

דף הבית » יישור שיניים שקוף למבוגרים

כאשר אנו מדברים על יישור שיניים שקוף למבוגרים, אנו מדברים בדרך כלל על גשר אינויזליין. זוהי שיטת יישור שיניים אמינה וטובה, המציגה מספר יתרונות בהשוואה לשיטות השיניים המסורתיות.

היתרון המרכזי הוא האפשרות ליישר את השיניים בצורה דיסקרטית. ואילו החסרונות של השיטה הם בעיקר כל מה שקשור לנושא העלויות, וגם על כך נדבר בהמשך.

נתחיל מהסבר על גשר אינויזליין ויתרונותיו. אנו מקווים כי תוכלו למצוא כאן תשובות לרוב השאלות. וכמובן, בכל שאלה נוספת אל תהססו לפנות לצוות המרפאה.

וזיכרו, אם לא הייתה לכם ההזדמנות לטפל בבעיות השיניים בצעירותכם, עדיין לא מאוחר.

יישור שיניים שקוף למבוגרים

גשר אינויזליין

שיטה זו נחשבת לאחת מהשיטות החדישות ליישור שיניים. זהו פטנט של חברת אינויזליין, ולכן השיטה מכונה יישור שיניים שקוף אינויזליין ולפעמים גם פלטה שקופה ליישור שיניים.

שיטה זו מביאה פרוטוקול טיפולים ייחודי המחליף את גשר השיניים המסורתי, ומביא איתו מספר יתרונות חשובים.

כולנו יודעים שעל מנת ליישר שיניים יש להפעיל על השיניים לחץ. זהו תהליך הדרגתי שבו הגוף מתקן את מצב השיניים – בעזרת הלחץ המופעל על השיניים, הגוף דוחף אותן למיקומן המצוי.

עד היום עשינו זאת עם התקן דנטלי המודבק על השיניים וכולל חוטי ברזל וגומיות – מה שמכונה גשר ליישור שיניים. באמצעות הדבקת סמכים, וביניהם חוטי ברזל וגומיות, כך האורתודנט יצר את הלחץ הנדרש לצורך יישור השיניים.

ואז הגיעה שיטת אינוזיליין…

גשר אינויזליין חולל מהפכה בתחום יישור השיניים. חברת INIVISALIGN מצאה שיטה אחרת להפעיל את הלחץ על השיניים. השיטה מאפשרת להפעיל לחת בצורה מדודה ומדוייקת, באמצעות התקן דנטלי נשלף ושקוף.

במקום להדביק על שיני המטופל קוביות מתכת וביניהן חוטי ברזל, מייצרים עבורו סדרה של התקנים שקופים בהתאמה אישית. על המטופל להחליף את ההתקן הדנטלי בכל שבוע, וכך הוא מקדם את הטיפול.

אין צורך להגיע אל רופא השיניים לצורך החלפת ההתקן, המטופל עושה זאת לבדו. שליפת ההתקן והכנסתו היא פעולה פשוטה, פעולה אותה המטופל יבצע מספר פעמים ביום כאשר הוא אוכל וכאשר הוא מצחצח את השיניים.

לא רק ששיטה זו מאפשרת יישור שיניים שקוף למבוגרים ובני נוער, היא מביאה איתה יתרונות נוספים שהופכים אותה לקלה ונוחה יותר, ולכן גם אטרקטיבית.

גשר אינויזליין

שלבי הטיפול 

יישור שיניים שקוף דורש מספר שלבים:

  1. בדיקה ראשונית – יש לבחון את מצב השיניים וגם בריאות החניכיים על מנת לאפיין את הבעיות.
  2. סריקה של הפה – יש הרבה טכנולוגיה בשיטה זו, ולכן נדרשת כאן סריקה של הפה על מנת לייצר הדמיה דיגיטלית. הסריקה כוללת מכשיר מיוחד המוכנס לתוך הפה ויוצר מודל ממוחשב של הפה. בנוסף ישנו שימוש בצילומי רנטגן וצילומי סטילס של הפנים.
  3. בניית התכנית – לאחר שהתקבלה ההדמיה הדיגיטלית, הרופא המטפל עושה את עבודתו מול המחשב ובונה את התכנית הטיפולית.
  4. ייצור הקשתיות- הקשתיות מיוצרות בחו“ל בהתאם לתכנית שהכין רופא השיניים. זה עשוי לקחת מספר שבועות עד שישלחו לישראל.
  5. מסירת הקשתיות למטופל -לאחר שקשתיות אינויזליין מתקבלות אצלנו במרפאה אתם תוזמנו אלינו על מנת לקבל את הקשתיות. אתם תזכו להסברים מפורטים לגבי אופן השימוש וגם תתרגלו את הוצאתן והכנסתן.
  6. ביקורת תקופתית – לאורך הטיפול יתקיימו מספר פגישות לצורך מעקב אחר הטיפול. בדרך כלל פעם בחודש.

לקראת סוף הטיפול נבצע הערכה של התוצאות, יתכן כי הרופא יזהה צורך לבצע תיקונים ושיפורים. אל דאגה, אין צורך בתשלום נוסף.

יישור שיניים שקוף עלות

יישור שיניים שקוף עלות נמצא ברמת מחיר אחת מעל יישור שיניים באמצעות גשר. באופן כללי אנו מדברים על טווח מחירים של כ 11,500-16,000 שקל, אך כמובן שחשוב לפנות אל קליניקה ליישור שיניים לצורך אבחון אישי וקבלת הצעת מחיר.

חשוב לשקלל את עלות השיטה אל מול היתרונות שלה, רק כך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה. לא רק שתיהנו מיישור שיניים נסתר, אלא מתהליך קל יותר שיש בו פחות ביקורים במרפאת השיניים. ואלו הם בהחלט דברים שיש בהם ערך. לקריאה נוספת על יישור שיניים שקוף מחיר.

יישור שיניים שקוף למבוגרים

יישור שיניים שקוף עלות

כאשר אנו מדברים על יישור שיניים שקוף למבוגרים, ישנה דרישה גדולה ליישור שיניים שקוף. ומהבחינה הזו גשר אינויזליין מסתמן כשיטה הטובה ביותר עבור אלו המחפשים יישור שיניים שקוף.

מבוגרים רבים אינם מרגישים בנוח להסתובב עם גשר בולט בשיניים. זה מובן מדוע הם ירגישו מובכים במשרד או בכל סיטואציה חברתית.  ולכן ישנו עניין גדול בטיפול יישור שיניים שקוף.

אם נמאס לכם לראות במראה את השיניים הלא מיושרות, ואם אתם חוששים לחייך, תדעו שניתן לטפל בבעיה.

רוצים לדעת עוד על אפשרויות הטיפול? פנו אל מרפאת שיניים ברחובות בראשותו של דוקטור יואל גבריאל.

יישור שיניים שקוף ברחובותבגוגל מפות תוכלו למצוא הוראות הגעה למרפאת אמריקן סמייל

יישור שיניים שקוף למבוגרים | יישור שיניים שקוף עלות | גשר אינויזליין

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).