ביקור רופא שיניים

דף הבית » ביקור רופא שיניים

ביקור רופא שיניים הוא אינו דבר שעושים כאשר כואבת לכם השן, אלא דבר שעושים שעה אחת קודם. נכון, במידה ויש לכם כאבי שיניים חזקים, עליכם לפנות אל מרפאת השיניים ולקבוע תור בהקדם, ולעתים יש צורך גם בשירותי רפואת שיניים דחופה. אך המטרה שלכם היא להימנע מכל אותם המצבים. אתם רוצים לבקר אצל רופא השיניים באופן שגרתי, על מנת למנוע בעיות שכאלו.

אז הרשו לנו לתת לכם כמה סיבות מדוע חשוב להקפיד לבקר אצל רופא השיניים וגם אצל השיננית.

ביקור רופא שיניים

ביקור רופא שיניים

  1. לזהות בעיות בשלב מוקדם – קרה לכם שהתעוררתם בבוקר עם כאב שיניים חריף ופתאומי? הכאבים הללו לא צצים סתם כך בין לילה, הם תוצאה של תהליך ארוך בו מתהווה חור בשן. חור ההולך ומעמיק ומגיע עד לשורש השן, ושם הדלקת גורמת לכאב עז.
    באמצעות הביקור אצל רופא שיניים במרכז ניתן לזהות חורים בשלבים הראשונים, וכך לתת להם מענה לפני שיהפכו להיות בעיה כואבת. לא מדובר רק על הכאב, מדובר גם על הסכנה של אבדן השן כאשר מגיעים אל הרופא במצב קטסטרופלי. 
איננו מדברים אך ורק על חורים בשיניים, אלא בעיות מסוגים שונים הכוללות גם מחלות חניכיים, שכדאי לגלות בשלב מוקדם.
  2. ניקוי שיניים – שמירה על היגיינת השיניים היא דבר שעליכם לעשות באופן קבוע מידי יום, כאשר כלי העבודה שלכם הם מברשת השיניים והחוט הדנטלי. אך קשה להגיע לכל מקום, ולמען האמת לפעמים אנחנו מחפפים. כך שמשטחי פלאק (רובד חיידקי השן) מצטברים, ואף הופכים לאבנית. כמעט בכל מרפאת שיניים תוכלו לקבל שירותי שיננית המבצעת ניקוי שיניים. יש לעשות זאת בצורה תקופתית, וזה מסייע לשמירה על ניקיון השיניים. דבר שתורם לבריאות הפה והחניכיים.
  3. שמירה על החיוך שלכם – שמירה על בריאות השיניים היא לא רק עניין בריאותי, אלא גם עניין אסתטי. כל הבעיות השונות העלולות להתעורר בשיניים שלכם, בסופו של דבר יבואו לידי ביטוי גם בתור פגיעה בחיוך שלכם. הדבר הראשון שמתרחש זה איבוד הצבע הלבן, וקבלת מראה של שיניים מוכתמות. אך המקרים החמורים מגיעים לאבדן שיניים, דבר שגורם לכם להתבייש לחייך ואפילו לדבר.
  4. מניעת ריח רע – אף אחד לא רוצה ריח בפה, והחלק המביך יותר הוא שלא כולנו מודעים לבעיית הריח הרע בפה. אלו הנמצאים לידינו דווקא כן מריחים זאת ומרגישים שלא בנוח. שלא לדבר על סיטואציות אינטימיות עם בני/בנות הזוג. ביקור רופא שיניים והקפדה על בריאות השיניים תמנע גם בעיות של ריח רע מהפה.
  5. זיהוי בעיות בעלות השפעות עקיפות – אינכם יכולים לדמיין עד כמה בעיות המתחילות בפה והשיניים יכולות לפגוע באיכות חייכם. למשל באמצעות ביקור אצל רופא השיניים ניתן לזהות בעיות של חריקת שיניים, ולהכין עבורכם סד לילה לשיניים. יתכן כי אינכם מודעים לבעיית חריקת השיניים, ואינכם מקשרים בין תחושת הכאב בלסתות ואפילו כאבי ראש.
  6. חיסכון בעלויות – לפני שנדבר על בדיקת רופא שיניים מחיר, חשוב לציין שזוהי דווקא הדרך לחסוך בעלויות. החשבון הוא פשוט, ככל שבעיית השיניים מחריפה – כך גם עלות הטיפול גבוהה יותר. בדיקת שיניים תקופתית תסייע לזהות את הבעיה מהר, ולתת לה טיפול לפני שהיא הופכת לבעיה יקרה.
    הדוגמה הכי טובה היא חורים בשיניים. סתימה בשן היא אחד הטיפולים הזולים ביותר. אך כאשר המצב מחמיר יש לבצע טיפול שורש, דבר המייקר את העלויות. ואם נדרש גם מבנה וכתר, העלות גבוהה עוד יותר. ואם מאוחר מידי ולא ניתן להציל את השן, הפתרון הוא השתלת שיניים. וכידוע השתלות שיניים נחשבים לטיפולי השיניים היקרים ביותר.

בדיקת רופא שיניים מחיר

בדיקת רופא שיניים מחיר

בדרך כלל בדיקת רופא שיניים עולה כמאתיים שקלים, זהו המחיר המקובל בקרב רופאי השיניים בישראל. אך איננו מעוניינים להכביד עליכם עם העלויות. ואנו מודעים לכך כי לא אחת בדיקת השיניים מובילה לטיפולים יקרים יותר. למשל ישנן אנשים המעוניינים ביישור שיניים או השתלות שיניים, ובטרם הטיפולים אנו צריכים לבצע בדיקה ולהתרשם ממצב בריאות הפה. לכן איננו נוהגים לחייב עבור בדיקת רופא שיניים.

בכל בעיה אתם מוזמנים לפנות למרפאת אמריקן סמייל. כאן במרפאת השיניים תוכלו לעבור בדיקה בה נאפיין את כל בעיות השיניים, ונציע לכל אחד תכנית טיפולית של שיקום הפה בהתאמה אישית.

במרפאת השיניים של דוקטור יואל גבריאל תוכלו לקבל את כל טיפולי השיניים לרבות טיפול שורש, עקירה כירורגית, השתלת שן ללא עצם, יישור שיניים שקוף ועוד.

מרפאת שיניים רחובות  – הוראות הגעה בגוגל

 

ביקור רופא שיניים בדיקת רופא שיניים מחיר

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).