תותבת מוברגת 

דף הבית » תותבת מוברגת 

תותבת מוברגת היא אחת האפשרויות לשיקום באמצעות שתלים דנטליים. מייד נסביר מהי תותבת מוברגת על שתלים וגם נדבר על תותבת מוברגת על שתלים מחיר. אך בשביל להבין את הכל בואו נתחיל מההתחלה.

אז כאשר אנו מאבדים שיניים וסובלים ממחסור בשיניים בפה, הפתרון עבורנו הוא השתלת שיניים. מבלי להיכנס לפרטים של כל סוגי השתלות השיניים, בבסיסן הן תמיד תהליך שבו מחדירים שתלים דנטליים אל עצם הלסת או עצם הזיגומה במקרים מסוימים. השתלים הם סוג של בורג המעוגן אל תוך העצם, ולאחר קליטתם יש להרכיב עליהם שן תותבת או גשר.

תותבת מוברגת היא אחת האפשרויות, אך היא שונה מהשתלות שיניים רגילות. היא מעניקה לכם את המראה החיצוני של שן טבעית, וגם את התפקוד. אך בפועל אלו הן שיניים תותבות נשלפות, אך משודרגות. אלו הן אינן השיניים התותבות שהכרתם מהימים של סבא, אלו הן שיניים תותבות הנשענות על שתלים.

תותבת מוברגת

תותבת מוברגת

נשים וגם גברים סובלים מאיבוד שיניים. לעתים בעקבות הזנחה של השיניים והחניכיים, לעתים כתוצאה ממחלות ומצבים רפואיים אחרים, ולעתים כתוצאה מחבלה בשיניים. וכאשר מאבדים את השיניים זה לא נעים. אנשים מתביישים לחייך ואפילו לדבר, נמנעים ממפגשים חברתיים ונתקלים בקושי באחת הפעילויות הבסיסיות ביותר – לעיסת המזון.

בעבר, לפני עידן השתלות השיניים, עבור מי שסבל מחוסר שיניים, הפתרון היחידי היה שיניים תותבות. אלו היו שיניים נשלפות הנשענות על החניכיים. זהו היה הרע במיעוטו, פתרון שאפשר לאנשים ללא שיניים להמשיך ללעוס. אך השיניים התותבות לא מנעו את השינויים הטבעיים שמתרחשים בלסת לאחר איבוד השיניים.

תותבת מוברגת על שתלים היא פתרון משופר. אלו הן שיניים תותבות נשלפות, אך נתמכות על ידי שתלים דנטליים. זהו פתרון שהוא גם אסתטי ונוח, וגם מונע את ניוון עצם הלסת וספיגתה.

התותבת מתחברת אל השתלים על ידי מחברים כדוריים המאפשרים את שליפתה בשעות הצורך. זהו פתרון המאפשר להעניק לאנשים חסרי שיניים פתרון של שיניים מלאות באמצעות שני שתלים בכל לסת.

תותבת מוברגת על שתלים

תותבת מוברגת על שתלים

כיום עומדות לרשותנו טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו להתאים תותבת מוברגת בצורה מושלמת לפה של המטופל, דבר המעניק פתרון שהוא גם אסתטי וגם תפקודי. כיום ישנם אמצעי הדמיה שונים, ומכשירי כרסום מדויקים המאפשרים לקחת מידות מדויקות, ולייצר את התותבות בדיוק רב והתאמה אישית מושלמת. כך אנו יכולים להביא נוחות, אסתטיות ואיזון נכון של העומסים. החומרים המתקדמים שיש היום מאפשרים לייצר תותבות חזקות ובעלות מראה טבעי.

תותבת מוברגת על שתלים מחיר

תותבת מוברגת על שתלים תעלה לכם כ 45,000 שקלים. מדובר בפרוצדורה מורכבת הדורשת שתלים דנטליים וייצור של תותבות בהתאמה אישית. זה אולי נשמע יקר, אך זהו פתרון יעיל לכל השיניים בפה. לאחר התקנת התותבת הנשלפת תוכלו לדבר ולחייך בחופשיות ומבלי להתבייש. תוכלו ללעוס את המזון ולשמור בקלות על היגיינת הפה.

אצלנו במרפאה תוכלו גם ליהנות מהסדרי תשלומים נוחים שיסייעו לכם להתמודד עם ההוצאה הגדולה של השתלות שיניים או תותבות מוברגות.

תותבת מוברגת על שתלים מחיר

מרפאת שיניים אמריקן סמייל

לכל אחד מגיע ליהנות מפה מלא בשיניים וחיוך יפה. אך כל אחד סובל מבעיות שיניים אחרות ונזקקים לטיפולים אחרים. וגם כאשר ישנו צורך בהשתלות שיניים, לכל אחד ישנו מצב לסת שונה או שיניים אחרות הזקוקות לפתרון. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהיבדק אצלנו במרפאת השיניים. כאן במרפאת שיניים ברחובות תוכלו לעבור אבחון אישי ולפי האבחון נוכל לדון אתכם באפשרויות הטיפול והמחירים. יתכן שתותבות מוברגות על שתלים הן הפתרון עבורכם, ויתכן שפתרונות אחרים. אנו נמצא עבורכם את הפתרון שיאפשר לכם לחייך וללעוס את המזון ללא הפרעות.

במרפאת השיניים של דוקטור יואל גבריאל תוכלו ליהנות ממבחר טיפולי שיניים וטיפולי רפואת שיניים אסתטית ושיקום הפה. אנו מבצעים השתלות שיניים מכל הסוגים, טיפולי יישור שיניים שקוף במגוון שיטות, השתלות עצם, כתרים, הלבנת שיניים ועוד טיפולים.
כאן תקבלו טיפולים בשיטות מתקדמות, טיפולים ללא כאבים. אנו עושים שימוש במיטב הטכנולוגיות והחומרים המתקדמים ביותר, הכל על מנת לתת לכם את הטיפול האיכותי ביותר. כאן תקבלו גם יחס אישי והסדרי תשלום נוחים.

מרפאת שיניים אמריקן סמייל נמצאת ברחוב יהודה גורודיסקי 31, רחובות.

תוכלו למצוא הוראות הגעה לוויז בקישור זה.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).