שתל בשן

דף הבית » שתל בשן

כמה עולה שתל שן | שתל שן מחיר | מחיר שתל שן

שתל בשן יכול לתת פתרון לכל מי שאיבד שן בודדת. אך באותה המידה אלו יכולות להיות השתלות שיניים בכל הפה. כל מטופל יכול לקבל פתרון בהתאם לסוג הבעיות שמהן הוא סובל. במאמר זה נסביר בקצרה מהו שתל בשן, ונדבר על כמה עולה שתל שן.

שתל בשן

שתל בשן

השתלות שיניים הן הליך כירורגי מתקדם אשר יכול להעניק מענה לכל מי שאיבד שיניים. הסיבות לאיבוד השיניים יכולות להיות שונות, לפעמים זו חבלה ולפעמים זה קורה בגלל ריקבון מתקדם בשיניים ומחלות שונות. כאשר מדובר בהשתלת שן בודדת, ישנו סיכוי גדול יותר שזה בגלל חבלה, זאת מכיוון שריקבון בשיניים בדרך כלל מאפיין מצב כללי בפה ולא מצב נקודתי.

שתל בשן הוא סוג של בורג טיטניום אותו רופא שיניים מחדיר אל תוך עצם הלסת. הבורג משמש כתחליף מלאכותי לשורש השן. לאחר קליטת השתל מורכב עליו כתר. בדרך כלל משתמשים בכתר עשוי זירוקניה, חומר חזק ואמין המאפשר לכם ליהנות ממראה של שן טבעית ותפקוד מלא.
כמובן שישנם גם מקרים בהם מרכיבים גשר של שיניים על השתלים, כמו למשל בשיטת אול און פור.

שתל שן מחיר

שתל שן מחיר

כאשר שואלים כמה עולה שתל בשיניים, מן הסתם רוצים לדעת את השורה התחתונה, כלומר כמה משלמים בסך הכל. אבל בכל זאת כדאי להבין כי העלות של שתלים דנטליים מורכבות מגורמים שונים. יש כאן גם מחיר שתל שן (כלומר עלות השתל עצמו), גם עלות ההליך הכירורגי ולפעמים גם הליכים מקדימים אותם צריך לבצע כמו השתלת עצם / ניתוח להרמת סינוס.

ישנם סוגים שונים של שתלים דנטליים, וישנם גם יצרנים שונים. לכן מחיר של שתל שן הוא אינו מחיר אחיד. קודם כל יש לבדוק איזה שתל מתאים עבור השן שלכם, ואחר כך לבחור בשתל של יצרן איכותי. שתלים איכותיים הם מה שיגדיל את סיכוי הקליטה וימנע בעיות בעתיד, לכן ממש לא תרצו לחסוך כאן.

מחיר שתל שן

מחיר של שתל בשן

בעוד הסוגיה של מחיר שתל שן היא חשובה מאוד, עדיין עליכם לנקוט במשנה זהירות. רופאי שיניים רבים מציעים טיפולי השתלת שיניים, אך חשוב לזכור כי מדובר בהליך מורכב הדורש ניסיון ורמה גבוהה של מומחיות. באופן טבעי רופאים שהתנסו בהליך זה ורכשו מיומנות גבוהה צפויים לגבות מחירים יותר גבוהים. איננו אומרים שהכי יקר הוא בהכרח הכי טוב, אך אנו בהחלט ממליצים לכם לקחת בחשבון גם את המיומנות של הרופא המטפל.

כאשר אתם בודקים במרפאות שונות כמה עולה שתל בשיניים, לצורך השוואת מחירים, וודאו כי מדובר ברופא מיומן בתחום.

מחיר של שתל בשן

כמה עולה שתל בשיניים

אמנם מחיר של שתל בשן הוא בהחלט שיקול חשוב, אך בשום פנים ואופן אסור להתפשר על האיכות והמקצועיות. חשוב להשתמש בשתלים מאיכות גבוהה, מעבדת שיניים אמינה המייצרת כתרים יפים ומדויקים, ורופא שיניים מיומן. קחו בחשבון שמדובר בהרבה יותר מההליך עצמו, צריך לקחת בחשבון את כל מה שמסביב.

אנשים רבים אינם ”מתלהבים“ מטיפולי שיניים וישנם אפילו אנשים הסובלים מחרדות של ממש. אבל אין ברירה, חייבים לטפל בשיניים. לכן חשוב גם למצוא מרפאת שיניים המספקת לכם שירות נעים ויכולה לתת גם מענה לאלו הסובלים מחרדות טיפולים, כמו למשל השתלת שיניים בהרדמה מלאה.

כמה עולה שתל בשיניים

מחיר שתל שן

כאשר אתם עורכים השוואות מחירים, חשוב שתדעו מהו סוג השתל שבו משתמשים. ישנם שתלים מסוגים שונים, וכל אחד נועד עבור צורך טיפולי אחר. השתלים הרגילים הם שתלים ארוכים, אך קיימים גם שתלים קצרים יותר הנותנים מענה לבעיות של לסת דקה. למשל לפעמים ניתן להשתמש בשתל קצר בלסת העליונה על מנת להימנע מהרמת סינוס. כמו כן ישנם שתלים בזאליים, אלו גם נותנים מענה ללסת דקה. הם מוחדרים אל השכבה הבזאלית של העצם, השכבה שאינה נספגת. ישנם גם שתלים זיגומוטיים המוחדרים אל עצמות הלחיים.

כמה עולה שתל שן

כמה עולה שתל שן

בשורה התחתונה אתם רוצים לדעת את המחיר. בהערכה גסה השתלת שן בודדת עולה כ 5500 ש“ח. אך לכאן נכנסים כל השיקולים שהזכרנו. הדרך הטובה ביותר היא פשוט לקבוע פגישת ייעוץ במרפאת השיניים. שם תוכלו להיבדק על ידי מומחה להשתלות שיניים ולקבל הצעת מחיר עבור שתל בשן המתאים עבורכם.

אמריקן סמייל, מרפאת שיניים ברחובות, היא המקום המומלץ לצורך טיפולי השתלת שיניים וטיפולי רפואת שיניים אסתטית. כאן תוכלו לקבל מבחר טיפולי שיניים הכוללים טיפולי שורש מתקדמים, יישור שיניים שקוף, טיפול בבעיות חניכיים ועוד.

מרפאת אמריקן סמייל

יהודה גורודיסקי 31, רחובות

מצאו אותנו בגוגל מפות

 

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).