שתלים בזאליים

דף הבית » שתלים בזאליים

שתלים בזאליים  (Basal implants) נועדו לתת מענה ייחודי לאלו הזקוקים להשתלת שיניים אך סובלים ממחסור של עצם בלסת ולכן אינם מתאימים לשיטות השתלת שיניים רגילות. במאמר זה נסביר מהי השתלת שיניים בשיטה הבזאלית ונדבר גם על שתלים בזאליים מחירים. 

שתלים בזאליים

השתלה בזאלית

השתלת שיניים נועדה לתת מענה לאנשים שאיבדו שיניים. זוהי יכולה להיות תוצאה של מחלות חניכיים ומחלות שיניים כמו גם סיבוכים של מחלות ובעיות אחרות. ישנו טכניקות שונות להשתלות שיניים, אך הן תמיד מבוססות על הברגת שתל דנטלי אל תוך עצם הלסת. כך אנו יכולים להחזיר לפה את המראה של השיניים הבריאות והחיוך היפה, וגם להחזיר את הפה לתפקוד מלא. 

עצם לסת עבה וצפופה היא תנאי הכרחי לצורך ביצוע השתלות שיניים, זאת מכיוון שעצם הלסת היא מה שמחזיק את השתלים. אך ישנם מטופלים רבים הסובלים מעצם לסת דקה שאינה מאפשרת לבצע השתלות שיניים רגילות, ולכן עבורם פותחה השתלה בזאלית. 

באופן אירוני, דווקא אלו הזקוקים להשתלות שיניים הם אלו הנוטים לסבול מעצם לסת דקה. הסיבה המרכזית היא שמחסור בשיניים הוא זה הגורם לנסיגת עצם הלסת, כמו גם מחלות חניכיים. הנושא של עצם הלסת הוא נושא מרכזי בכל הליך השתלות שיניים ובמסגרת השלבים המקדימים של בדיקת ההתאמה לטיפול יש לבצע בדיקה של מצב הלסת. 

עד היום מטופלים רבים הזקוקים להשתלות שיניים נדחו בגלל חוסר ההתאמה של הלסת להליכי השתלת השיניים המוכרים. או לחלופין נדרשו לבצע השתלת עצם לסת, הליך הדורש זמן רב עד להשגת התוצאות. 

השתלת שיניים בשיטה הבזאלית הביאה לשינוי של ממש. בזכותה מטופלים רבים שאינם מתאימים להשתלות שיניים רגילות יכולים לזכות בפתרון. 

השתלה בזאלית

שתלים בזאליים

ההבדל בין השתלת שיניים בשיטה הבזאלית לבין שיטות אחרות טמון בסוג השתלים שבהם משתמשים ובאופן החדרתם. מבחינה חיצונית שתלים בזאליים נראים בדיוק אותו דבר ומעניקים לכם את אותו מראה שיניים שעליו אתם חולמים. ההבדל הוא רק במבנה הבורג שבו משתמשים, בשכבת העצם המחזיקה את השתלים ובאופן החדרת השתלים.

השתלה בזאלית עושים שימוש בשתלים דנטאליים בעלי עיצוב מיוחד המתאים גם עבור לסתות דקות. עצם הלסת מורכבת משתי שכבות – שכבת העצם האלבאולרית, והשכבה הבזאלית. שכבת העצם האלבאולרית היא שכבת העצם אשר נספגת ומתדלדלת במקרה של מחסור בשיניים, ולכן מטופלים רבים אינם יכולים ליהנות מהשתלת שיניים בשיטות הרגילות. שתלים בזאליים לעומת זאת בנויים בצורה מיוחדת המאפשרת לעגן אותם אל תוך השכבה הבזאלית. 

למעשה ישנם מספר סוגים של שתלים בזאליים. ישנם את שתלי הדיסק הסטנדרטים המיועדים עבור עצם הלסת. ישנם את שתלי הזיגומה המעוגנים אל עצם הלחי וישנם שתלים החובקים את עצם הלסת החיצונית. בעת האבחון רופא השיניים יבדוק מהם סוגי השתלים המתאימים עבורכם וידגים עבורם בצורה ברורה את ההבדלים.

שתלים דנטליים בזאליים יכולים להתאים גם לשיטות השצלת שיניים כמו אול און פור ואול און סיקס. השיטה הבזאלית גם מהירה יותר ואין צורך בניתוח נוסף לחשיפת השתלים. וגם לא תמיד צריך להשתמש בכתרים זמניים.

השתלת שיניים בשיטה הבזאלית

שתלים בזאליים מחירים

שתלים בזאליים עשויים מחומרים איכותיים ויקרים והם מכילים טיטניום וזהב. מתכות יקרות אלו מעניקות להם חוזק ועמידות, וגם מונעות תגובה ודחייה של הגוף. השימוש במתכות אלו הם אחת הסיבות מדוע השתלים יקרים. 

שתלים בזאליים מחירים עשויים להיות גבוהים יותר מאשר שתלים דנטליים אחרים. אך למרות הבדלי העלויות עלינו לזכור שעבור מטופלים רבים זוהי האפשרות היחידה לחזור ליהנות מפה המלא בשיניים. כך ניתן גם להימנע מהליכי השתלת עצם ממושכים, שגם הם מוסיפים לעלויות. כך שבמקרים מסוימים זוהי דווקא האלטרנטיבה הזולה יותר. 

השתלה בזאלית מחיר

השתלה בזאלית מחיר

השתלת שיניים בשיטה הבזאלית היא שיטה העושה שימוש בשתלים דנטליים מיוחדים. זוהי אינה שיטה חדשה, אך מאז המצאתה ועד היום היא שוכללה והתפתחה. בהתאם לכך השתלה בזאלית מחיר הוא יותר גבוה מהמחיר של השתלת שיניים רגילה, אך כמו תמיד יש לקחת בחשבון את המאפיינים האישיים של כל מטופל. 

על מנת לקבל פרטים מדויקים לגבי השתלה בזאלית מחיר מומלץ להיבדק על ידי רופא השיניים המבצע השתלות מסוג זה. רופא שיניים ברחובות יוכל לקבוע מהי שיטת ההשתלה המומלצת וגם לתת לכם הצעת מחיר הלוקחת בחשבון את מאפייני הטיפול הנדרש במקרה שלכם. 

אם תרצו פרטים נוספים על שתלים בזאליים מחירים, אתם מוזמנים לפנות אל מרפאת אמריקן סמייל ברחובות. כאן תוכלו להיבדק על ידי דוקטור יואל גבריאל ולקבל טיפול מסור מידיו של רופא מנוסה וצוות אדיב. אנו נתאים עבורכם את הטיפול האופטימלי. 

שתלים בזאליים מחירים

הוראות הגעה למרפאת אמריקן סמייל בגוגל מפות

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).