שיקום הפה 

דף הבית » שיקום הפה 

ברפואת השיניים ישנם תחומי התמחויות שונים, אחד מהם הוא שיקום הפה. רופא שיניים שיקום הפה עוסק בתחום של שחזור תפקוד הפה ובריאות השיניים, ונותן מענה לבעיות של אסתטיקה ובעיות תפקודיות. שיקום הפה כולל מבחר טיפולי שיניים, אלו יכולים להיות טיפולים פשוטים של ביצוע סתימות, טיפולי שורש וגם טיפולים מתקדמים יותר כמו השתלות שיניים וכל טיפולי רפואת שיניים אסתטיות כמו יישור שיניים והלבנת שיניים.

שיקום הפה

רופא שיניים מומחה לשיקום הפה

רופא שיניים מומחה לשיקום הפה הוא רופא שיניים שזה תחום ההתמחות שלו. המשמעות של זה היא שבמהלך לימודי רפואת השיניים הוא למד גם את ההתמחות הזו במשך 4.5 שנים והיא כללה לימודים תאורטיים לצד תרגול מעשי. ההסמכה בתחום שיקום הפה היא הרבה יותר מהסמכה רגילה של רופא שיניים. רופא שיניים שיקום הפה זוכה להכשרה רב תחומית והוא מוסמך לטפל במחלות חניכיים, טיפולים כירורגיים, טיפולי יישור שיניים שקוף ועוד. ולאחר שסיים את לימודיו ועבר את הבחינות הוא זוכה בהסמכה ומקבל תעודה מטעם משרד הבריאות.

רופא שיניים לשיקום הפה מביא איתו ידע מקיף וניסיון מעשי. הטיפולים שלו לוקחים בחשבון את כל התפקוד של מערכת הלעיסה והוא עשוי לקבוע תכנית טיפולים הנעזרת גם ברפואי שיניים בעלי התמחויות נוספות כמו אורתודנטיה, אנדודנטיה ועוד.

רופא שיניים שיקום הפה

רופא שיניים שיקום הפה

שיקום הפה הוא אינו טיפול ספציפי אלא מעטפת של טיפולים הניתנת בהתאמה אישית. כל מטופל זוכה לטיפול אישי בהתאם לבעיות מהן הוא סובל, מהסתימות הפשוטות ועד הליכים מורכבים של השתלת עצם ושימוש בשתלים דנטליים.
אך הכל מתחיל באבחון אצל רופא שיניים שיקום הפה. הוא משתמש בצילומים וכלי אבחון שונים על מנת לקבל תמונת מצב כללית של מצב השיניים, הפה והלסת. הוא עשוי להשתמש בצילום סטטוס פריאפיקלי או צילום פנורמי. ובמידה ויש צורך בהשתלת שיניים הוא יפנה גם לצילום CT הנותן אינדיקציה על מצב העצם.

רופא שיניים מומחה לשיקום הפה עשוי להיעזר ברופאים בעלי התמחויות נוספות, אך הוא זה הקובע את תכנית המסגרת הכללית לשיקום הפה. הוא זה הרואה את התמונה המלאה והרחבה, ואת התוצאה הסופית הרצויה.

לעתים אנשים שואלים אותנו כמה עולה שיקום הפה. מובן שלא ניתן לענות על השאלה הזו מכיוון שאין טיפול אחד ויחידי אותו ניתן להגדיר כטיפול לשיקום הפה. מדובר בסל טיפולים רחב הניתן בהתאמה אישית, ולכל טיפול יש את המחיר שלו. מה שכן, הגישה ההוליסטית לטיפולי פה יכולה לעזור לכם לחסוך כסף. רופא השיניים יכול לאבחן ולהציע תכנית טיפולים מקיפה וריכוז הטיפולים במקום אחד יאפשר לרופא להעניק לכם מחירים משתלמים יותר.

רופא שיניים מומחה לשיקום הפה

שיקום הפה המלצות

מחפשים רופא שיניים מומחה לשיקום הפה? חשוב שתבחרו ברופא שניתן לסמוך עליו. לכן הדבר הראשון הוא לוודא כי אכן הרופא הוא בעל תחום ההתמחות שעליו הוא מצהיר. זאת אומרת שצריכה להיות לו תעודה המעידה על כך. תוכלו גם לוודא כי הוא רשום במאגר רופאי השיניים של משרד הבריאות כרופא מומחה לשיקום הפה. המאגר נגיש לציבור וניתן לבדוק זאת בקלות באמצעות האינטרנט.

כמו כן ישנם אתרי אינטרנט המדרגים מרפאות שיניים ורופאים, בהם תוכלו לקבל גם המלצות וחוות דעת. אנו ממליצים לכם לבוא ולבקר במרפאה ולהתרשם באופן אישי מהרמה המקצועית ומהיחס שאתם מקבלים. וכמובן שאף פעם אל תשימו את המחיר בראש רשימת השיקולים. כאשר מדובר בבריאות שלכם ממש לא תרצו לחפש את הזול ביותר.

שיקום הפה המלצות

שיקום הפה

זקוקים לטיפולי שיניים? אנו מזמינים אתכם אלינו למרפאת אמריקן סמייל. מרפאת שיניים ברחובות מעניקה לכם מגוון טיפולי שיניים מתקדמים. כאן תתקבלו בברכה על ידי אנשי הצוות ותעברו אבחון מקצועי ומקיף על ידי דוקטור יואל גבריאל. במהלך האבחון תיקבע לכם תכנית לשיקום הפה בהתאמה אישית. אנשים מגיעים אלינו למרפאה עם מגוון בעיות שיניים, לעתים עניינים נקודתיים ולעתים מצבים מורכבים הדורשים טיפולים מיוחדים. לנו יש את היכולת להעניק לכל אחד פתרון התואם למצב השיניים והלסת. אנו משתמשים במגוון טיפולים על מנת לאפשר לכל אדם, גם מי שאיבד שיניים, לחזור וליהנות מחיוך יפה.

כאן תקבלו הסברים מקיפים בגובה העיניים על כל הליך וכל אפשרות העומדת בפניכם. וכמובן מחירים משתלמים והסדרי תשלום נוחים. אנו נעשה הכל על מנת שתצאו מכאן מחייכים.

מרפאת שיניים ברחובות – הוראות הגעה לוויז.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).