השתלת עצם בלסת

דף הבית » השתלת עצם בלסת

 

השתלת עצם בלסת יכולה להתבצע בשיטות שונות ותחליפי עצם שונים. זוהי יכול להיות השתלת עצם בלסת עליונה או השתלת עצם בלסת התחתונה. הליך זה נדרש בחלק מהמקרים בתור הכנה להשתלות שיניים.

השתלת עצם בלסת

כולנו חולמים על חיוך יפה. יש לזה הרבה משמעויות, מדובר על מראה מלא של שיניים בלי שיניים חסרות, אך גם שיניים ישרות ולבנות. תחום הרפואה האסתטית מאפשר ליהנות ממבחר טיפולים הכוללים יישור שיניים, השתלת שיניים והלבנת שיניים. כאשר כל מטופל נדרש לפתרון אישי התואם למצב השיניים שלו.

אף אחד לא רוצה להסתובב עם שיניים חסרות, לכך יש פגיעה גדולה בביטחון העצמי. אך יש לזה גם השפעות בריאותיות. שיניים חסרות גורמות לספיגה של עצם ואף תזוזה של השיניים האחרות, ולכן חשוב לטפל.

השתלת עצם בלסת

השתלת עצם בלסת התחתונה

רפאות השיניים המודרנית מאפשרת לנו לבצע השתלות שיניים. השתלים הדנטליים מוחדרים לתוך עצם הלסת ועליהם מורכב הכתר המשמש כחזות החיצונית.
אך מכיוון שהבסיס להשתלות שיניים הוא החדרת הכתר אל עצם הלסת, המטופלים גם זקוקים לעצם לסת עבה היכולה לקלוט את השתל. אנשים רבים סובלים ממחסור בעצם בלסת, דבר ההופך את ההשתלה לבעייתית. ולמעשה אבדן השיניים הוא אחד הגורמים לספיגת העצם.

במקרה של השתלות שיניים למחוסרי עצם עלינו לבצע השתלת עצם בלסת התחתונה (או העליונה) בטרם אנו מבצעים את תהליך ההשתלה. ההליך עצמו הוא קצר, אך קליטת העצם היא תהליך הנמשך מספר חודשים. למעשה אנו משתילים גרגירי עצם המעודדים את צמיחת העצם הטבעית. יש לציין כי קיימות גם שיטות אחרות לבצע השתלת שיניים למחוסרי עצם, בהן מבוצעת השתלת שיניים ללא השתלת עצם. אך תמיד יש לעבור אבחון אישי על מנת לבדוק מהי השיטה האופטימלית למקרה שלכם.

השתלת עצם בלסת עליונה

השתלת עצם בלסת התחתונה מחיר

מחירי השתלת עצם משתנים בהתאם לסוג ההשתלה, כמות העצם, המיקום והיקף ההשתלה. לעצים מדובר בשן אחת שחסרה ויש צורך לבצע השתלת עצם נקודתית. במקרים אחרים במספר נקודות. השתלת עצם בלסת התחתונה מחיר נעה בטווח של 2500-20,000 ש“ח, אך זוהי רק הערכה גסה ויש לבדוק את הנושא מול רופא השיניים.

השתלת עצם בלסת התחתונה מחיר

השתלת עצם בלסת עליונה

ברמת העיקרון אין הבדל בין השתלת עצם בלסת עליונה לבית השתלת עצם בלסת התחתונה. מבחינה רפואית הליך השתלת העצם הוא אותו הליך. אך במקרה של השתלת עצם בלסת תחתונה לעתים יש לבצע הליך מעט שונה של הרמת סינוס. אך בבסיסו הוא עדיין סוג של השתלת עצם.
הבעיה קיימת כאשר אנו רוצים לבצע השתלת שיניים בצד האחורי של הלסת העליונה. במידה והלסת דקה מידי, ישנו חשש כי השתל יחדור אל הסינוס. זהו מצב שאינו רצוי ויש בו סיכונים רבים. לכן אנו מבצעים הרמת סינוס באמצעות השתלת עצם.

השתלת עצם בלסת יכולה להיות באמצעות עצם ממקור עצמי או מקור חיצוני. לאחר ההשתלה יתכנו כאבים ונפיחויות. לאחר הטיפול אתם גם צפויים לחוש בתחושה של גרגירים בפה, אלו הם הגרגירים בהם השתמשנו בהשתלה וזהו תהליך טבעי ותקין. יש לנקוט במשנה זהירות על מנת לאפשר את קליטת העצם. יש להימנע ממגע ויש לכך השלכות גם על צחצוח השיניים. את ההוראות המלאות בדבר הטיפול תקבלו מהרופא המטפל.

תהליך קליטת העצם נמשך מספר חודשים. לאחר שבוצע בהצלחה ניתן לבצע השתלות שיניים.

השתלת עצם בלסת עליונה מחיר

השתלת עצם בלסת עליונה מחיר היא בטווח של 2500-20,000 ש“ח. נכון זהו פער גדול, אך קשה לתת הערכת מחיר מבלי לראות את נסיבות המקרה. כל מטופל נזקק לפתרון אחר. לכן אין מנוס מפניה אל מרפאת השיניים על מנת לעבור אבחון אישי.

השתלת עצם בלסת התחתונה

אמריקן סמייל – המומחים להשתלות שיניים

סובלים מחוסר בשן וגם מחסור בעצם? הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו במרפאה ניתן לבצע השתלות עצם וניתוח הרמת סינוס, כמו גם שתלים דנטליים למחוסרי עצם. אתם מוזמנים לבוא לפגישת ייעוץ אישית בה נבחן את כל בעיות הפה ונבנה תכנית טיפולים בהתאמה אישית.
אנו גם עומדים לשירותכם עם מבחר טיפולי יישור שיניים באמצעות קליניקה ליישור שיניים, ומבחר טיפולי רפואה אסתטית. כאן תקבלו טיפול אישי ומסור מידי צוות מיומן. אנו גם מבצעים טיפולי השתלת שיניים בהרדמה מלאה ופתרונות לאלו הסובלים מחרדות בטיפולי שיניים.

השתלת עצם בלסת עליונה מחיר

מרפאת שיניים ברחובות – הוראות הגעה לוויז.

השתלת עצם בלסת עליונה מחיר | השתלת עצם בלסת התחתונה מחיר

 

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).