האמת על תותבות הנתמכות ע”י שתלים

דף הבית » האמת על תותבות הנתמכות ע”י שתלים

האמת על תותבות הנתמכות ע”י שתלים

לעיתים קרובות החוויה של אובדן שן יחידה נחווה כמשפיל, קל וחומר אובדן של מספר שיניים. אנו סומכים על השיניים שלנו לפעולות רבות כל כך, בעיקר דיבור ואכילה, אך לעיתים קרובות לוקחים אותן כמובנות מאליהן. כשהן לפתע לא שם, זה יכול לבלבל ולפגוע בביטחון העצמי. למרבה המזל, קיימות אפשרויות להשבת הביטחון העצמי והשימוש בשיניים שלך. סביר להניח ששמעת על תותבות, וכנראה ששמעת על שתלים דנטליים. מה לגבי תותבות הנתמכות ע”י שתלים?

מה לגבי תותבות הנתמכות ע”י שתלים?

שתלי השיניים בשיטת ®All-on-4 המוצעת ע”י ד”ר גבריאל יואל במרפאת אמריקן סמייל חיוכים בריאים הם סט תותבות היושבות על גבי ארבעה עמודי תמיכה מטיטניום המוחדרים לתוך הלסת. זה מעגן את התותבות כך שלא יוכלו להחליק, דבר שקורה הרבה כשמשתמשים בסרטי הצמדה ודבקים שונים. שיטת ®All-on-4 היא אפשרות טובה לאנשים שחסרות להם מספר שיניים, או שחסרות להם כל השיניים בלסת העליונה או בתחתונה.

Depositphotos 127931756 l 2015

כיצד זה עובד?

ד”ר יואל יוכל להסביר לך על תהליך השתלת העמודים התומכים בלסת העליונה או התחתונה. לאחר שעמודי התמיכה הוצבו במקומם, התותבות יוצמדו אליהם באמצעות ברגים מיוחדים. כל מטופל עובר ניטור ובדיקה קפדניים על מנת להבטיח כי התותבות מתאימות כראוי ונוחות ככל האפשר. ברגע שהוצבו במקומן, תוכל לדאוג לניקיון התותבות בעזרת שיטות ניקיון מיוחדות עליהן יסביר לך ד”ר יואל. תוכל ליהנות מרוב המאכלים החביבים עליך ולדבר בקלות בזמן תקופת ההסתגלות לשיניך החדשות.

כיצד ניתן ללמוד עוד?

בעוד שתותבות הנתמכות ע”י שתלים הם אפשרות יעילה, עליך להיות כשיר להליך. על המטופלים להיות בעלי מבנה עצם ורקמות מתאימים היכולים לתמוך בעמודי התמיכה. למד עוד על שתלים והאם אתה מועמד מתאים לתהליך ע”י יצירת קשר עם משרדינו וקביעת פגישת יעוץ עם ד”ר יואל באמריקן סמייל ברחובות עוד היום!

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).