אינוויזיליין

דף הבית » אינוויזיליין

אינוויזיליין הוא אחת השיטות הפופולריות ביותר שיש היום לצורך יישור שיניים. איננו מדברים על איזה טרנד חולף, אלא על שיטה יעילה ואפקטיבית. ולא רק שהיא יעילה, יש לה גם יתרונות על פני יישור שיניים באמצעות גשר ברזלים. השיטה מתאימה לצורך יישור שיניים למבוגרים וגם בני נוער, ואנו מבצעים אותה אצלנו במרפאה.

אז בואו נסביר על יישור שיניים אינויזליין.

יישור שיניים אינויזליין

אינוויזיליין

שיטת Invisalign היא שיטת יישור שיניים המחליפה את הגשר המוכר בקשתיות שקופות. כאשר הן נמצאות בתוך הפה הן כמעט בלתי נראות, ולכן זהו פתרון מעולה המתאים עבור מי שמחפש יישור שיניים קצת יותר דיסקרטי. אנו אמנם רגילים לראות את בני הנוער מסתובבים עם ברזלים בפה, אך מבוגרים נוטים להתפדח ותמיד מחפשים אחר יישור שיניים נסתר. אין ספק שזהו יתרון מרכזי, אך ממש לא היחיד.

בשיטה זו אנו מיישרים את השיניים באמצעות קשתיות שקופות המפעילות על השיניים לחץ. הקשתיות השקופות מיוצרות בהתאמה לכל מטופל, לאחר שרופא השיניים ביצע את כל המדידות והכין תכנית לטיפול. שיטת אינוויזיליין אינה נופלת משיטות אחרות, והיא יכולה לתת מענה למגוון סוגים של בעיות שיניים גם בפן האסתטי וגם בפן התפקודי-בריאותי.

לאחר שבוצעו כל המדידות ונקבעה התכנית הטיפולית, המטופלים מקבלים סדרה של קשתיות במידות שונות. כל פעם משתמשים בקשתית אחת המפעילה לחץ המזיז את השן, ולאחר שהשן הוזזה מעט, מחליפים לקשתית אחרת – זהו תהליך הדרגתי המביא את השן אל המיקום שבו אנו רוצים אותה.

את הקשתיות בדרך כלל מחליפים על בסיס שבועי, למשל תקופה של כשנה עד שנתיים. זה משתנה בין מטופל למטופל, הרופא המטפל יתדרך אתכם לגבי השימוש קשתיות.

כמו בכל סוגי הטיפולים ליישור השיניים, יישור שיניים אינויזליין דורש קודם כל טיפול בכל בעיות השיניים האחרות. אם יש חורים, דלקות חניכיים ובעיות שונות קודם כל נטפל בהן. אחר כך יהיה ניתן ליישר את השיניים, ובסוף אם תרצו אפשר להוסיף גם הלבנת שיניים בשביל שבאמת יהיה לכם חיוך מושלם.

אינויזליין ביקורת

יישור שיניים אינויזליין

מצד אחד לשיטת אינויזליין ביקורת חיובית, גם מצד רופאי שיניים וגם מצד מטופלים. אך יש לה גם חסרון. בואו נתחיל מהיתרונות של יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזיליין.

  • טיפול יעיל – השימוש בשיטה זו מביא לתוצאות טובות ומשביעות רצון. השיטה אינה נחותה משיטות יישור שיניים אחרות. אתם תשיגו בדיוק את אותן התוצאות.
  • ליישר את השיניים בצורה דיסקרטית – רבים חוששים ממראה הברזלים. גם בני נוער לא אוהבים אותם, וגם המבוגרים אשר עשויים לחוש מבוכה ממראה הברזלים בשיניים. שיטה זו מאפשרת לכם יישור שיניים כמעט בלתי נראה, רק מקרוב במאוד ניתן לראות את הקשתיות.
  • שיטה נוחה יותר – מי שעבר יישור שיניים עם גשר וברזלים יכול לספר לכם על תחושת אי הנוחות המציקה בחניכיים, והצורך להשתמש בשעווה על מנת להגן על החניכיים. יישור שיניים אינויזליין הרבה יותר נוח מהבחינה הזו.
  • קל יותר לשמור על היגיינת השיניים – שמירה על היגיינת השיניים היא דבר חשוב תמיד. גם כאשר עוברים טיפול יישור שיניים. ניתן לשמור על הייגינת השיניים גם כאשר מותקן על השיניים גשר, אך אין ספק כי זה מקשה ומסרבל את ההליך. יישור שיניים קשתיות שקופות מאפשר לכם לשמור בקלות על היייגנת השיניים. הסיבה היא שניתן להוריד אותן בזמן הצחצוח.
  • חוסך ביקורים אצל אורתודנט – יישור שיניים באמצעות גשר דורש ביקורים סדירים אצל האורתודנט. תמיד יש לבצע מתיחה מחודשת של הברזלים, שלא לדבר על מקרים בהם נופלים סמכים ויש להדביקם מחדש. בשיטה זו אין סמכים שנופלים, ובמקום מתחית הברזלים אתם מחליפים לבד את הקשתיות בבית.

אינויזליין ביקורת

לשיטת אינויזליין ביקורת חיובית ברובה, אך ישנה בעייתיות מסוימת שיש לקחת בחשבון. על מנת ליהנות מטיפול יעיל, חשוב להקפיד על שימוש בקשתיות לפחות 20-22 שעות .

עבור רוב האנשים אין בעיה מיוחדת עם הדרישה הזו. אך מנגד ישנם אנשים שעלולים להיות קצת מפוזרים, או בני נוער שאינם מקפידים לעשות זאת מסיבה זו או אחרת. במקרה שכזה יעילות הטיפול תיפגע. לכן יש לשקול האם המטופל אחראי מספיק בשביל להקפיד להשתמש בקשתיות, או האם יש להשתמש בשיטות אחרות.

אינוויזיליין

מרפאת שיניים אמריקן סמייל

מעוניינים ביישור שיניים שקוף? אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו במרפאה. יישור שיניים שקוף עשוי לעלות בטווח המחירים של 7000-20000 שקלים, תלוי במצב השיניים והצרכים הטיפולים. אנו מציעים לכם להתחיל בפגישת ייעוץ, שם תוכלו לעבור אבחון אישי ולדעת כמה עולה יישור שיניים.

אנו מטפלים בצעירים וגם מבוגרים ונותנים מענה לכל בעיות השיניים ושירותי רפואת שינטיים אסתטית. אתם מוזמנים לבקר כאן ולשמוע כיצד אנו יכולים לעזור לחיוך שלכם. מפת הגעה ושעות פתיחה.

 

 

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).