איירוק

דף הבית » איירוק

איירוק היא שיטה ליישור שיניים שקוף. כלומר שיטה שאינה עושה שימוש באמצעים דנטליים בולטים ולא אסתטיים, אלא בקשתיות פלסטיק שקופות. יישור שיניים IROK, דומה מאוד במאפייניו לשיטת אינויזליין. לשתי השיטות יתרונות דומים, אך ישנם רופאי שיניים המצביעים על יתרונות מסוימים של יישור שיניים איירוק על פני שיטת אינוזליין. נתייחס לכך בהמשך המאמר.

יישור שיניים IROK

איירוק

מי מאיתנו מחזיק בשיניים ישרות ומושלמות באופן טבעי? האמת שזה נדיר מאוד. רוב האנשים נזקקים לטיפולי יישור שיניים, הן מסיבות אסתטיות והן מסיבות בריאותיות.

ואכן טיפולי יישור שיניים הם טיפולים מאוד מבוקשים. אנחנו יכולים לראות הרבה מאוד בני נעורים עם ברזלים בשיניים, וגם הרבה מאוד מבוגרים המתעניינים בטיפול. אבל הברזלים שהזכרנו הם בדיוק מה שעוצר את המבוגרים.

אנו אמנם רגילים לראות בני נוער מסתובבים עם גשר בשיניים, אבל אנשים בגילאי 30-40 שלא טיפלו בבעיה בצעירותם אינם מעוניינים בגשר ברזלים בולט. יישור שיניים IROK מציע אלטרנטיבה המתאימה גם לצעירים וגם למבוגרים, במיוחד כאשר מפריע להם המראה הבולט של הברזלים בשיניים. זהו פתרון יותר דיסקרטי, ויש לו גם יתרונות נוספים.

איירוק

יישור שיניים איירוק

איירוק היא שיטת יישור שיניים פשוטה. הכוונה כאן שהיא אינה דורשת מיומנות גבוהה מרופא השיניים, מכיוון שהיא נשענת בעיקר על טכנולוגיות. כמובן שאין לזלזל, כל התעסקות בבריאות השיניים היא עבודה לרופא שיניים אשר צריך לקחת בחשבון שיקולים שונים הקשורים לבריאות השיניים והחניכיים.

יישור שיניים IROK עושה שימוש בטכנולוגית הדמיה תלת ממדית הסורקת את הפה, ובהתאם לכך מאפשרת לקבוע תכנית טיפולית. על סמך ההדמיה הממוחשבת מייצרים קשתיות שקופות המתלבשות על השיניים.

הקשתיות השקופות יוצרות לחץ על השיניים (לחץ מתון), אשר מביא לתזוזה קטנה והדרגתית של השיניים. ובהתאם להתקדמות התזוזה, כך יש צורך להחליף את הקשתיות. כל החלפת קשתית היא בבחינת התקדמות לשלב הבא של הטיפול. וכך זה נמשך עד להשגת התוצאות הרצויות.

הטיפול נעשה על פי תכנית קבועה מראש. תכנית המאפשרת לקבוע במדויק את מועד הסיום. למעשה המטופלים יכולים אפילו לעקוב באמצעות אפליקציה אחר התקדמות הטיפול.

טיפולים בשיטה זו נמשכים בדרך כלל חצי שנה עד 10 חודשים, ודורשים מעט מאוד ביקורים אצל רופא השיניים.

יישור שיניים IROK

יישור שיניים איירוק נחשב ליישור שיניים בלתי נראה, זאת בשל השקיפות של הקשתיות. גם בשיחה קרובה ממרחק של כ 30 ס“מ, קשה להבחין בקשתיות. וזוהי אחת הסיבות המרכזיות מדוע רבים מעדיפים את השיטה הזו, אך יש להם גם יתרונות נוספים מעבר להיותם בלתי נראים.

בשיטה זו התוצאות הסופיות של הטיפול ידועות. באמצעות ההדמיה הממוחשבת המטופל יכול לראות בדיוק כיצד זה יראה בסוף.

ההתנהלות השוטפת קלה מאוד. אין את אי הנוחות שנגרמת על ידי ברזלים ואין את השריטות בפה. ניתן להסיר את הקשתיות כאשר אוכלים ומצחצחים שיניים. וגם הלחץ על השיניים נחשב למתון יותר.

מי שנכנס לטיפול עשוי להיקלע לכל מיני בעיות טכניות. כמו למשל לאבד קשתית באמצע הטיפול. במקרים שכאלו אתם מכוסים, איירוק מציעה שירות מעולה. הקשתיות מסומנות וממוספרות, ובמהירות ניתן לשחזר קשתיות במידת הצורך ולהמשיך בטיפול ללא הפרעה.

ומה ההבדל בין שיטת IROK לשיטת INVISALIGN?

למרות שהשיטות דומות, הטכנולוגיות של איירוק מאפשרות תזוזת שיניים מהירה יותר, דבר המקצר את משך הטיפול ב 30%-40%, זהו יכול להיות הבדל משמעותי.

איננו רוצים להלאות אתכם בפרטים טכניים על עשיריות המילימטר של התזוזה, זווית התזוזה וסוג התזוזה, לשם כל תוכלו לקבל הסברים מפורטים יותר אצל רופא השיניים.

מרפאת שיניים אמריקן סמייל

יישור שיניים איירוק

סובלים מבעיות אורתודונטיות? הצעד הראשון שלכם הוא לפנות אל מרפאת השיניים ולעבור אבחון. אין צורך להתחיל לעשות ספקולציות לגבי שיטות הטיפול או משך הטיפול, מבלי שתבדקו על ידי רופא העוסק ביישור שיניים.

אצלנו במרפאה תעברו אבחון של מצב השיניים, ובהתאם לכך נוכל לדון אתכם בשיטת הטיפול המתאימה עבורכם, בין אם יישור שיניים IROK או שיטה אחרת שעליה נמליץ.

וכמובן נוכל לדבר על מחיר יישור שיניים ולתת לכם את כל התשובות על משך הטיפול וכל מה שצריך לדעת.

מרפאת שינים ברחובות, בראשותו של דוקטור יואל גבריאל, מציעה מבחר טיפולי שיניים לנוער, בני נוער ומבוגרים. אצלנו במרפאה תקבלו יחס חם מכל הצוות, ושירות מקצועי ללא פשרות.

אצלנו במרפאה ניתן לקבל את כל שירותי רפואת השיניים, לרבות טיפולי שורש, השתלות שיניים, סתימות, הזמנת סד לילה לשיניים ועוד.

הוראות הגעה למרפאה בגוגל מי ביזנס

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).