רחוב הנוטר 9 רחובות

צרו קשר

יישור שיניים שקוף

אצל יואל דנטל אנו ניישר את שיניכם בעדינות ובהדרגה באמצעות סדרה של קשתיות שקופות ובלתי נראות דקות, מותאמות, מעוצבות בהתאמה אישית ומודפסות בנפרד בתלת ממד באמצעות ניילון וללא BPA.

אצל יואל דנטל אנו ניישר את שיניכם בעדינות ובהדרגה באמצעות סדרה של קשתיות שקופות ובלתי נראות דקות, מותאמות, מעוצבות בהתאמה אישית ומודפסות בנפרד בתלת ממד באמצעות ניילון וללא BPA.

למה ליישר את השיניים ביואל דנטל? – הנה ארבע סיבות...
אבל השאלה האמיתית היא: למה לא?

נוחות

יישור השיניים השקוף שלנו מותאם אישית, קל להלבשה והסרה, ומשיג את התוצאות הרצויות של החיוך המושלם שלכם, באופן מהיר יותר

כדאיות

אצל יואל דנטל, הטיפול האורתודנטי השקוף זול יותר ובתנאי תשלום נוחים ובנוסף, פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות

ביטחון

תוכלו להמשיך כרגיל בחייכם ללא דאגה, כי בזמן שאתם מחייכים ואפילו מצטלמים צילומי "סלפי", קשתית יישור השיניים השקופה שלנו, נמצאת במקומה ועושה את עבודתה מבלי שכמעט מישהו מלבדכם ירגיש בזאת

מקצוענות

מרפאת יואל דנטל מצוידת בטכנולוגיות הסריקה וההדמיה 3D ממוחשבות מתקדמות ביותר

הדרך לחיוך המושלם

למעט מאוד אנשים יש שיניים ישרות לחלוטין ורבים נדרשים לעבור טיפול אורתודנטי בכדי להבטיח יישור נכון. בעוד שפלטת מתכת מסורתית יכולה לסייע בהזזת השיניים למיקומן האידאלי, רוב המטופלים יצטרכו להרכיב אותה במשך שנים כדי להשיג תוצאה מלאה. אצלנו, במרפאת יואל דנטל אנו נתאים עבורכם תוכנית טיפול שתביא ליצירת החיוך המושלם שלכם.

איך זה עובד?

יישור שיניים שקוף הוא פתרון דיסקרטי להרבה בני נוער ומבוגרים שמעוניינים ליישר את שיניהם ללא המראה הלא נעים של חוטי וסמכי מתכת. הליך הטיפול באורתודנטיה שקופה של יואל דנטל כולל הכנת סט של פלטות קשתיות מותאמות אישית העשויות מפלסטיק שקוף אשר מולבשות באופן עצמאי במשך 20 עד 22 שעות ביום. פלטות אלה מוחלפות בסט אחר בכל מספר שבועות כאשר השיניים מתחילות לזוז לכיוון הרצוי. כל הסדרה מעוצבת באופן ממוחשב אישית לשיניים שלכם כדי להבטיח להתאמה מיטבית. הפלטות המיישרות יוצרות לחץ קבוע בזויות הנכונות על מנת להזיז את השיניים בעדינות למיקומן החדש.

הדרך הדיסקרטית לתוצאות מושלמות

מטופלים רבים מתחילים לראות תוצאות בתוך מספר שבועות או במהלך החודשים הראשונים של הרכבת מיישרי השיניים השקופים של יואל דנטל. זה קורה כי השיניים זזות בהדרגה ובמקרים רבים אפילו לא תרגישו בכך מכיוון שהפלטות המיישרות מותאמות להלבשה בנוחות מרבית. התוצאות מגיעות במהרה כל עוד תרכיבו את הפלטה כפי שנקבע לאחר שהטיפול ההתאמה הראשוני הסתיים. רבים ממטופלינו מאושרים מהתוצאות לאחר הטיפול ע"י מיישרי השיניים השקופים ומרוצים מהאופן הדיסקרטי של תהליך יישור השיניים.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות

ד"ר יואל גבריאל

ד"ר גבריאל יואל הוא רופא שיניים כללי. מומחה בשחזור אסתטי והחלפת שיניים וקיבל הכשרה נוספת לאחר לימודי רפואת שיניים. בחירה בד"ר יואל להחלפת שיניים חסרות, שיפור האסתטיקה או פונקציונליות החיוך משמעה לשים את מבטחכם במומחה. ד"ר יואל מיומן מאוד בהשגת תוצאות מעולות לשירותים כמו שחזורי שיניים באמצעות שתלים, כתרים, גשרים, ציפויים ועוד. רמת הטיפול והניסיון שתקבלו במרפאתנו היא באמת ללא תחרות.
תיהנו מטיפול אישי ועדין
אנו מציעים למטופלים טיפול מקיף ומושקע באווירה נוחה. למרות שאנחנו מרפאה עם שירותים מקיפים וכוללים, תוכלו ליהנות מיחס אישי וטיפול עדין בכל סוגי ההליכים ברפואת שיניים, לרבות השתלות שיניים, טיפול במחלות חניכיים ומהפך מלא בחיוך. אנו מתעניינים בצרכי בריאות הפה שלכם ותמיד כאן כדי לתת מענה לכל שאלה שיש לכם לגבי בריאות הפה או לגבי תוכנית טיפול קיימת

_E8A9340

קבעו תור לייעוץ ראשוני חינם עוד היום

קביעת פגישת ייעוץ

קביעת פגישת ייעוץ עבור ילדכם

דילוג לתוכן