עלות השתלה דנטלית

השקיעו בשתלים דנטליים לחיים שלמים של חיוכים בריאים

חוויה שהיא יותר מתיקון אסתטי מהיר

מטופלים רבים הסובלים משן חסרה אחת או יותר חווים קשיים בלעיסה, שינויים במנשך, תזוזת שיניים, קשיים בהתבטאות וביטחון עצמי נמוך. במצב זה, יתכן שנחשוב שתיקון זול ומהיר הוא הדרך הקלה ביותר להשיב לעצמנו את החיוך ולהעצים את הביטחון. אך תיקון לטווח קצר עלול לעלות יותר לאורך זמן. שתלים דנטליים הם הפתרון הקבוע היחיד שתוכנן לעמוד במבחן הזמן, והם השקעה לכל החיים לא רק במראה החיצוני, אלא גם בבריאות הפה שלכם. אנו משלבים מיומנויות של פרוסתודונט ומומחה כירורגי ליצירת תוכנית טיפול מותאמת המבוססת על מצבך הייחודי, על מנת להבטיח את בריאות הפה הקוסמטית והשימושית כאחד. הגישה שלנו היא מורכבת ומותאמת אישית, ואינה מהווה "פתרון מהיר" עם יתרונות אסתטיים בלבד, אלא פתרון קבוע לכל החיים.

שתלים דנטליים לא באים בגודל אחד המתאים לכולם

שתלים דנטליים הפכו לתקן הזהב בהחלפת שיניים בזכות היתרונות הקוסמטיים, התפקודיים והבריאותיים שלהם. עם טיפול נכון, שתלים יכולים להחזיק מעמד לכל החיים, אך רק במידה והם הונחו ושוחזרו ע"י רופאים מנוסים שבידם המומחיות והטכנולוגיה הנדרשת עבור הטיפול המתואם אישית.

מצב הפה והשיניים שלך ייחודיים לך. כשזה נוגע למטופלים שלנו אין מידה אחת המתאימה לכולם, ולכן התהליך שלנו מדוקדק ותוכניות הטיפולים שלנו מותאמות אישית.

בנוסף, יש לקחת בחשבון גורמים רבים בעת קביעת עלות סופית לשתלים דנטליים, למשל:

• מצב בריאות הפה שלך
• משך הזמן בו השיניים היו חסרות
• כמות העצם שאבדה/האם השתלת עצם נחוצה
• האם יש צורך בעקירות
• מספר השיניים שיש להחליף

יש לנו את הניסיון הדרוש כדי להעניק לך את הטיפול שמגיע לך

לד"ר גבריאל יואל ניסיון רב, הכשרה נרחבת ומומחיות בהחלפת שיניים ושיקום הפה. אל תחששו מעלות הטיפול או מתהליך השתלת השיניים. הצוות שלנו מומחה ומיומן בעבודות שיקום איכותיות במסגרת הנוחה והמשתלמת עבורך.