גשר שקוף

דף הבית » גשר שקוף

גשר שקוף הוא אחת משיטות הטיפול לצורך יישור שיניים. השיטה מתאימה לכל הגילאים, אך זוכה לפופולריות גדולה בקרב מבוגרים המחפשים פתרון דיסקרטי. במאמר זה נדבר על החשיבות של יישור שיניים, היתרונות של גשר שקוף. וכמובן איך אפשר שלא לדבר על עלות גשר שקוף. 

טיפולי יישור שיניים קשורים לרפואת השיניים האסתטית. אנו מזהים אותם עם חיוך יפה התורם לביטחון העצמי שלנו. כמובן שאיננו מזלזלים בדברים אלו, הם חשובים בפני עצמם. אך כדאי גם לדעת שישנן תועלות נוספות וטיפולי יישור שיניים יכולים לענות על בעיות של ממש, לאו דווקא בהיבט האסתטי. 

שיניים לא ישרות פוגעות בכל סגר הפה ויכולות להפריע לתפקודיו. הן פוגעות בלעיסה והן יכולות להקשות מאוד על ניקיון השיניים (ובכך להביא לבעיות שיניים וחניכיים). בעיות אורתודנטיות אפילו יכולות להשפיע על הדיבור. 

גשר שקוף

גשר שקוף

יישור השיניים מתבצע באמצעות לחץ המופעל על השיניים בצורה מתונה ולאורך זמן. בעזרת הלחץ הזה אנו מביאים את השיניים למקומן הרצוי. בעבר השתמשנו במערכת של ברזלים גדולים ובולטים וגומיות, אך כיום יש לנו שיטות עדינות יותר ופחות בולטות. השיטה המתקדמת ביותר היא באמצעות גשר שקוף. אלו הן פלטות שקופות אותן מלבישים על השיניים והן מפעילות את הלחץ המזיז את השיניים בהדרגתיות. 

יישור שיניים שקוף נעשה בדרך כלל בשיטת אינויזליין. בשיטה זו מותאמות למטופל קשתיות שקופות אותן מחליפים בדרך כלל פעם בשבוע. 

השיטה מתאימה לבני כל הגילאים, אך השימוש בגשר שקוף זוכה לפופולריות רבה אצל מבוגרים מכיוון שהוא אינו בולט ואינו מושך תשומת לב. ישנם נוער ובני נוער המטפלים בבעיה בגיל צעיר, אך מבוגרים שלא עשו זאת בגיל צעיר לפעמים מתביישים להסתובב עם גשרים בולטים בשיניים ולכן הם מחפשים פתרון יותר דיסקרטי ופחות בולט לעין. אך אנו מדגישים כי ניתן לבצע את ההליך בכל גיל.

גשר שקוף מחיר הוא מעט גבוה יותר מאשר שיטות אחרות, אך מצד שני לצד יתרונו האסתטי הוא גם טיפול קצר יותר. 

גשר שקוף מחיר

במסגרת שלבי הטיפול:

  1. בדיקת אבחון על מנת לזהות את הבעיות ולהתאים את הטיפול. הבדיקה תכלול גם בדיקה של בעיות שיניים וחניכיים וצילומי רנטגן. במידה וישנן בעיות בשיניים יש קודם כל להעניק להן טיפול. 
  2. ביצוע סריקה של הפה לצורך מדידות והכנת תכניות טיפול. המדידות ישמשו להכנת קשתיות האינויזליין. 
  3. לאחר המדידות מקבלים הדמיה תלת ממדית של הקשתיות. הרופא המטפל ילביש על שיניכם את ההדמיה על מנת לבצע התאמה מושלמת ותיקונים. 
  4. לאחר שלב ההדמיה הקשתיות יוזמנו מהמעבדה. 
  5. הקשתיות ימסרו למטופל תוך כדי הדרכה מלאה על אופן השימוש ושמירה על היגיינת השיניים במהלך הטיפול. 
  6. אחת לחודש תתקיים פגישת ביקורת לצורך מערב אחר התקדמות הטיפול.

משך הטיפול המוערך הוא כשנה וחצי, לקראת שלביו האחרונים תתבצע הערכת מצב על מנת לראות האם הושגו התוצאות או שיש להאריך את הטיפול.

כמה עולה גשר שקוף לשיניים

כמה עולה גשר שקוף לשיניים

גשר שקוף מחיר

ועכשיו לשאלת השאלות, כמה עולה גשר שקוף לשיניים? כפי שכבר אמרנו מחיר גשר שקוף יקר יותר מאשר שיטות טיפול אחרות. אך מצד שני איננו יכולים להיות אדישים לתועלות שלו. אם אתם רוצים יישור שיניים שקוף שלא יגרום לכם למבוכה ואי נוחות, ההשקעה בשיטת טיפול זה מוצדקת. 

מחיר גשר שקוף הוא אינו דבר קבוע, זאת מכיוון שכל מטופל סובל מבעיות אחרות בשיניו. לצורך הדוגמה לעתים ישנים מקרים בהם ישנו צורך בטיפול רק בחלק העליון או התחתון של הלסת, וישנם מקרים בהם יש צורך בטיפול בשני חלקי הלסת. גם חומרת הבעיות יכולה להשתנות בין המטופלים, לעתים מדובר בבעיות קלות ולעתים מדובר ביישור שיניים משמעותי. אלו הם דברים המשפיעים על גשר שקוף מחיר. 

מחיר גשר שקוף

עלות גשר שקוף

וכאשר מדברים על עלות גשר שקוף יש לקחת בחשבון כי בטרם הטיפול חשוב לטפל בכל בעיות השיניים והחניכיים. אם ישנן בעיות שיניים או חניכיים חשוב לטפל בהן קודם, והדבר עלול להוסיף לעלויות. אך מצד שני זה יידרש בכל סוג של טיפול שיניים. למעשה יש לטפל בשיניים גם אם אינכם מבצעים טיפולי יישור שיניים…

מחיר גשר שקוף

אז כמה עולה גשר שקוף לשיניים? טווח המחירים יכול לנוע בטווח של 7000-20,000 ש“ח, אך לא ניתן לקבוע את המחיר ללא בדיקת מצב הפה.  על מנת לדעת את המחיר האמתי, כלומר זה הרלוונטי למקרה שלכם, יש לפנות לפגישת ייעוץ אצל רופא העוסק ברפואת שיניים אסתטית. תוכלו לעשות זאת במרפאת אמריקן סמייל בראשותו של דוקטור יואל גבריאל. אצלנו תוכלו להינות מטיפולי אורתודנטיה, לצד מגוון טיפולים אחרים הכוללים: השתלות שיניים, ציפוי חרסינה, הלבנת שיניים,טיפול במחלות חניכיים, טיפולי שיניים בטשטוש וטיפולי חירום. 

עלות גשר שקוף

מרפאת אמריקן סמייל בגוגל מפות

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).