שלוש סיבות מפתיעות לעבור השתלה דנטלית

דף הבית » שלוש סיבות מפתיעות לעבור השתלה דנטלית

שלוש סיבות מפתיעות לעבור השתלה דנטלית

האם אתה תוהה מהי האפשרות הטובה ביותר לשיניים החסרות שלך? אמנם אין תשובה נכונה אחת לכולם, אך לשתלים דנטליים יש יתרונות ייחודיים שאין לאפשרויות טיפול אחרות של החלפת שן. אם אתם מחפשים אפשרויות להחלפת שן עם התמורה הטובה ביותר לכסף, הנה שלוש סיבות מפתיעות לבחירה בשתלים.

מראה טבעי

אף אחד לא רוצה להחליף את שיניו בתותבות שלא נראות ומרגישות טבעי. למרבה המזל, שתלים ידועים במראם הטבעי ומרגישים בדיוק כמו שיניים רגילות לאחר שנרפאו והתאחו עם עצם הלסת. הדבר נכון במיוחד כאשר משתמשים בטכנולוגיית CEREC כדי ליצור כתרים במראה טבעי ביותר עבור השתלים שלך. לא זו בלבד שכתרים מהיום להיום מעוצבים במראה טבעי ומותאמים למידות הפה שלך במדויק, הם גם מיוצרים במקום ביום התור שלך. זה אומר שאין צורך בכתר זמני בזמן שממתינים ליצירת הכתר הקבוע!

תמיכה בריאה בעצם

אחד מהיתרונות הייחודיים בשתלים דנטליים הוא היכולת ליצור תמיכה בריאה בעצם הלסת. כששתל מוחדר, עמוד התמיכה מדמה למעשה את שורש השן, וממריץ את רקמת העצם בכל נגיסה. אם אתה לא רוצה לאבד עצם, שתלים הם השיטה היחידה להחלפת שן שיכולה למנוע התדרדרות בעצם הלסת.

תפקוד שיניים משופר

כשחסרות לך שן אחת או יותר, השיניים הנותרות מחפות על החוסר וכך תפקוד השיניים יורד. ייתכן שתמנע ממאכלים מסוימים שעלולים לשרוט את הרקמה הרגישה בחללים בהם הייתה השן. על מנת לשקם את תפקוד השיניים ולהמשיך ליהנות מאכילה נעימה, מומלץ לשקול שתלים דנטליים.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).