שלושה דברים מרכזיים לגבי תותבות הנתמכות בשתלים

דף הבית » שלושה דברים מרכזיים לגבי תותבות הנתמכות בשתלים

שלושה דברים מרכזיים לגבי תותבות הנתמכות בשתלים

כאשר אנשים שוקלים ביקור אצל פרוסתודנט, לרוב זה כתוצאה משיניים שחסרות להם. בעבר, מטופלים בחרו בתותבות באופן אוטומטי, כדי שיוכלו לאכול ולדבר בצורה נורמלית ככל האפשר. עם התקדמות הטכנולוגיה, תותבות הנתמכות ע”י שתלים הפכו להיות האפשרות המועדפת להחלפה של שתי הקשתות הדנטליות. ד”ר גבריאל יואל והצוות באמריקן סמייל חיוכים בריאים רוצים שמטופלים יבינו שלושה דברים מרכזיים לגבי תותבות הנתמכות בשתלים.

הן נראות ומרגישות כמו שיניים טבעיות.

תותבות הנתמכות בשתלים עוצבו להראות בדיוק כמו השיניים האמיתיות שלכם. למעשה, ד”ר יואל יכול לוודא שלתותבות החדשות יהיה אפילו צבע טבעי. הן גם מרגישות כמו שיניים טבעיות ומתפקדות באופן כמעט זהה. בנוסף, מכיוון שהן נתמכות ע”י עמודי תמיכה, יש סיכון קטן יותר שהן יחליקו ממקומן בעת אכילה, ואין צורך לדאוג לגבי רצועות הדבקה או דבק.

אכלו את המאכלים שאתם רוצים

בעבר, צריך היה להיזהר בעת האכילה כשיש תותבות כיוון שאכילת מאכלים קשים או דביקים הייתה עלולה להזיז את התותבת ממקומה. תותבות הנתמכות ע”י שתלים מוחזקות היטב במקומן באמצעות עמודי תמיכה, כך שתוכל ליהנות מהמאכלים האהובים עליך ללא חשש מתזוזה.

מנעו את שחיקת עצם הלסת

תופעת איבוד עצם שמתרחשת עם הזמן נפוצה בשיניים תותבות רגילות, שכן הן פשוט יושבות על גבי החניכיים. עם הזמן, תאלצו להחליף את התותבות מכיוון שמבנה החניכיים ישתנה עם איבוד העצם. לעומת זאת, עמודי התמיכה המושתלים מתאחים לתוך עצם הלסת ותומכים בה, וכך מונעים אובדן עצם ושומרים היטב על מבנה הפה והפנים.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).