רופא שיניים נס ציונה

דף הבית » רופא שיניים נס ציונה

שמירה על בריאות השיניים היא דבר חשוב, ובמסגרת השמירה על השיניים לעתים יש צורך לפנות אל רופא שיניים נס ציונה.

מרפאת שיניים נס ציונה עונה על כל הצרכים של בריאות הפה ומראה השיניים:

  • זהו המקום שבו ניתן לאבחן בעיות שונות ברפואת הפה, ולטפל בהן.
  • כאן ניתן לבצע ניקוי שיניים במסגרת רפואת שיניים מונעת.
  • ניתן לקבל טיפולי רפואת שיניים אסתטית, כמו הלבנת שיניים או יישור שיניים שקוף.
  • לטפל במחלות חניכיים.
  • לבצע טיפולים מתקדמים של השתלת שיניים.
  • לקבל טיפולי רופא שיניים חירום לנוער ולמבוגרים.

רופא שיניים נס ציונה

שמירה על בריאות השיניים היא דבר חשוב, וזה קודם כל מתחיל בחינוך. כבר מגיל צעיר על ההורים לחנך את הנוער, להסביר להם את חשיבות צחצוח השיניים ואף לתת להם הדרכה על הצורה הנכונה לעשות זאת. בנוסף להרגלי שמירת ההיגיינה, מידי פעם יש צורך גם לבקר אצל שיננית ולבצע טיפולי ניקוי שיניים. זוהי גם הזדמנות לזהות בעיות המתחילות להתהוות ולהעניק להן טיפול בזמן. למשל אם מגלים חור בשן בזמן ניתן לבצע סתימה, אך אם נתעלם מהבעיה בסוף זה ידרוש טיפול שורש.

שמירה על היגיינת השיניים היא אחד הדברים החשובים ביותר. אך לעתים ישנן בעיות התפתחותיות בשיניים, בעיות הגורמות גם לפגם אסתטי, אך גם פגם תפקודי והפרעה לשמירה על היגיינת השיניים. לכן כבר בגיל הילדות יש לפנות אל מרפאת שיניים נס ציונה, שם ניתן לאחור אבחון ולראות האם יש צורך להתחיל בטיפול אורתודנטי; ואם כן, אז מתי להתחיל.

מרפאת שיניים נס ציונה

רופא שיניים בנס ציונה

רופא שיניים נס ציונה עומד לרשותכם במהלך שעות העבודה עם כל טיפולי השיניים ורפואת הפה. אתם יכולים לקבוע תור להלבנת שיניים, תור לאורתודנט וטיפולים שונים. אבל לפעמים ישנם מקרי חירום בהם יש צורך ברופא שיניים בנס ציונה.

לפעמים אלו כאבי שיניים פתאומיים, לפעמים חבלות בשיניים, ולפעמים תופעות לוואי הקשורות לטיפולים שעברתם. ישנן סוגיות הזקוקות למענה מיידי כל שעות היום. לכן חשוב מאוד שתהיה לכם מרפאת שיניים נס ציונה אליה ניתן לפנות כל שעות היום.

אם אתם הורים לנוער, חשוב שתמיד יהיה לכם מספר טלפון של רופא שיניים בנס ציונה. רופא אשר יכול להיות זמין כל שעות היום ולתת מענה ראשוני לבעיות דחופות / רפואת שיניים חירום.

רופא שיניים בנס ציונה

מרפאת שיניים נס ציונה

כאשר מחפשים מרפאת שיניים / רופא שיניים נס ציונה, כדאי לחפש מקום אשר יכול לתת שירותים לכל הצרכים של בני המשפחה. אצל נוער ובני נוער בדרך כלל מדובר בטיפולים הכוללים סתימות וטיפולי יישור שיניים. מבוגרים נוטים לסבול מבעיות חמורות יותר הכוללות טיפולי שורש, עקירת שן כירורגית, מחלות חניכיים והשתלות שיניים. כמובן שכל בעיה יכולה להופיע בכל גיל…

בשורה התחתונה חשוב שתהיה לכם מרפאה שיכולה לספק לכם את כל הפתרונות למשפחה, תחת קורת גג אחת. מקום שבו ישנם רופאים מיומנים וציוד טכנולוגי מתקדם.

אתם גם זקוקים למקום שבו ניתן לקבל רפואת שיניים עזרה ראשונה וטיפולי חירום כל שעות היום.

ולא נשכח שחשוב שזה יהיה גם מקום שנעים לבוא אליו; מקום שבו ניתן לקבל טיפולים באווירה נעימה ויחס אישי.

רופא שיניים בנס ציונה

מרפאת אמריקן סמייל

רבים המחפשים מרפאת שיניים נס ציונה בוחרים בסופו של דבר במרפאת השיניים של דוקטור יואל גבריאל. אמנם לא בנס ציונה, אבל מספיק קרוב ברחובות. ולאור השירות המקצועי, הרמה הגבוהה והיכולת לתת מענה למגוון בעיות, רבים בוחרים בשירותי המרפאה.

דוקטור יואל גבריאל, רופא שיניים שעלה לארץ מארצות הברית, הוא מומחה לשיקום הפה. במרפאתו אתם יכולים ליהנות ממיטב טיפולי השיניים, טיפולים מתקדמים הנשענים על הטכנולוגיות החדישות ביותר.

המומחיות שלנו היא לגרום לאנשים לחייך, ולצורך כך אנו מבצעים את כל הטיפולים הנדרשים לצורך שיקום הפה והחזרת החיוך. אנו יכולים להעניק לכם טיפולי יישור שיניים למבוגרים בשיטות מתקדמות; השתלות שיניים כולל מקרים מורכבים בהם ישנו צורך בהשתלת עצם או שימוש בשתלים למחוסרי עצם.

שמירה על בריאות השיניים, היא דבר חשוב. אך ישנם אנשים הנרתעים מביקור אצל רופא השיניים, חלקם סובלים מחרדות של ממש. אסור שחרדה מביקור אצל רופא שיניים עצור אתכם מלקבל את טיפולי השיניים, זה רק יהפוך את הבעיות לחמורות עוד יותר. במרפאתנו אנו ערוכים לסייע לכם בעזרת טיפולי שיניים בטשטוש המסייעים להפחית את החרדה.

מרפאת אמריקן סמייל – הוראות הגעה לוויז.

 

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).