פלטה לשיניים

דף הבית » פלטה לשיניים

פלטה לשיניים היא התקן אורתודנטי שבוא אנו משתמשים למטרות שונות, לעתים אנו משתמשים בה לצורך יישור השיניים ולעתים אנו משתמשים בה לצורך שימור וקיבוע תוצאות יישור שיניים. במאמר זה נסביר על הפלטה ועל כמה עולה פלטה לשיניים.

פלטה לשיניים

ישנם סוגים שונים של פלטות לשיניים, זוהי יכולה להיות פלטה נשלפת ופלטה קבועה. בדרך כלל אנו משתמשים בפלטה קבועה עבור נוער. במקרה זה ישנו חשש שהם לא יקפידו להשתמש בה ויזלזלו בחשיבתה לצורך קיבוע תוצאות יישור השיניים. כמו כן פלטה קבועה מעניקה פתרון למי שמתקשה בהרכבתה.

פלטות עשויות מחומרים שונים. אלו יכולים להיות חומרים קרמיים או פלסטיק שקוף. באופן טבעי רוב המטופלים מעדיפים פלטה לשיניים שקופה.

בשנים האחרונות חלו התפתחות טכנולוגיות המשפרות מאוד את יעילות הפלטות ואפילו את הנוחות.  כיום נעשה שימוש בחומרים מתקדמים המביאים את השיניים למקומן הרצוי בזמן קצר יותר וגם גורמים לפחות בעיות של אי נוחות.

כמה עולה פלטה לשיניים

פלטה לשיניים שקופה

השיקול האסתטי הוא אחד השיקולים המרכזיים בעת טיפולי שיניים, הרי מלכתחילה זו הייתה אחת הסיבות המרכזיות מדוע המטופלים מעוניינים בטיפולי יישור שיניים. ולכן באופן טבעי פלטה לשיניים שקופה היא פופולרית יותר. זו יכולה להיות פלטה שקופה או פלטה בצבע השיניים.

למעשה יישור שיניים אינויזליין עושה שימוש בפלטה שקופה לשיניים. הפלטה עשויה מחומרים גמישים ושקופים המפעילים את הלחץ הדרוש על השיניים. בשיטה זו אין צורך בסמכים על השיניים והמטופל מחליף את הפלטה באופן עצמאי כל שבועיים שלושה (בהתאם להוראות הרופא). ההחלפה מבוצעת באופן עצמאי וכל מספר שבועות יש לבוא לביקורת אצל אורתודנט.

שיטה זו (גשר שקוף לשיניים) זוכה לפופולריות רבה, ויש לה יתרונות נוספים מלבד השקיפות. היא גם מאפשרת לכם נוחות גדולה יותר בעת צחצוח השיניים. זאת מכיוון שניתן להסירה בעת הצחצוח.

פלטה לשיניים שקופה

פלטה לשיניים מחיר

פלטה לשיניים מחיר מושפע מגורמים רבים. זה תלוי בסוג החומר והאם הפלטה קבועה או זמנית. זה גם תלוי בשאלה האם מדובר בפלטה אשר נועדה לשמר את טיפול יישור השיניים (ריטיינר) או שזוהי פלטת אינויזליין המשמשת לצורך יישור השיניים. מחיר טיפול יישור שיניים ממוצע נע בטווח של 11,500-16,000 שקלים. אך שוב אנו מזכירים כי תלוי בסוג הפלטה ומה מטרתה, והדברים משתנים בין מטופל למטופל.
ללא תלות במטרת הפלטה, פלטה לשיניים מיוצרת בהתאמה אישית לכל מטופל ובאמצעות חומרים מתקדמים, ומסיבה זו מדובר בדבר יקר.

פלטה לשיניים מחיר

כמה עולה פלטה לשיניים

כפי שהבנתם, פלטה לשיניים מחיר הוא דבר מורכב התלוי בנסיבות וסוג הפלטה. ישנו הבדל בין פלטה בה אנו משתמשים לצורך שימור תוצאות (ריטיינר) לבין קשתיות שקופות ליישור שיניים. לא ניתן לתת יותר מאשר הערכה גסה לגבי השאלה כמה עולה פלטה לשיניים. הדרך הנכונה היא לבוא לפגישת ייעוץ ולעבור אבחון באמצעות רופא שיניים אורתודנט.

רופא השיניים יבדוק מהי שיטת הטיפול המתאימה, ובאיזה סוג פלטה צריך להשתמש. בהתאם לכך הוא יוכל לענות על השאלה כמה עולה יישור שיניים. כמו כן במידה וישנן בעיות שונות בשיניים יש לטפל בהן לפני תחילת הטיפול, ואלו הן עלויות נוספות.

אצל רופא השיניים תוכלו לקבל ייעוץ, הסבר על שיטת הטיפול והצעת מחיר. כך גם תוכלו לבצע השוואת מחירים ולהחליט האם אתם מעוניינים בטיפול.

פלטה לשיניים

מרפאת שיניים ברחובות

זקוקים לטיפולי שיניים?  פלטה לשיניים שקופה, השתלות דנטליות או כל טיפול אחר? הגעתם אל המקום הנכון. כאן במרפאת אמריקן סמייל בראשותו של דוקטור יואל גבריאל תוכלו לעבור את כל טיפולי השיניים ושיקום הפה.

דוקטור יואל גבריאל, וכל אנשי הצוות, יעשו את הכל על מנת להעניק לכם טיפול מסור. אנו מבצעים את כל הטיפולים למבוגרים ולנוער ומעניקים מענה לכל בעיה. במסגרת השירותים שלנו אנו גם מעניקים מענה לאלו הסובלים מחרדות באמצעות טיפולי שיניים בטשטוש. כמו כן אני גם מעניקים שירותי מרפאת שיניים חירום למקרים דחופים. זוהי מרפאה המאפשרת לכם לקבל את כל הטיפולים במקום אחד.

אנו נעשה הכל על מנת להנעים את הטיפול ולפשט אותו. גם מבחינת ההיבט הרפואי וגם מבחינת ההיבט המנהלי. אנו נסייע לכם בקביעת תורים, הסדרי תשלום נוחים וביטוח וכל מה שנדרש.

אנו מבטיחים לכם כי ממרפאת אמריקן סמייל יוצאים עם חיוך, פשוטו כמשמעו. בקישור זה תוכלו למצוא הוראות הגעה.

פלטה לשיניים מחיר | כמה עולה פלטה לשיניים

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).