יישור שיניים קשתיות שקופות

דף הבית » יישור שיניים קשתיות שקופות

יישור שיניים קשתיות שקופות מעניק פתרון יעיל לאלו הזקוקים ליישור שיניים, אך מעוניינים בפתרון קצת יותר דיסקרטי מאשר גשר ליישור שיניים. יש לו יתרונות ויש לו יעילות גבוהה. אז מה צריך לדעת על קשתיות שקופות ליישור שיניים וגם כמה מילים על יישור שיניים קשתיות שקופות מחיר.

יישור שיניים קשתיות שקופות

יש גם המכנים את השיטה יישור שיניים בלתי נראה, זאת בגלל הנראות הנמוכה של הקשתיות השקופות בפה. זוהי הסיבה גם מדוע הטיפול זוכה לפופולריות רבה בתור טיפול יישור שיניים למבוגרים. אך הוא מתאים לבני כל הגילאים. בעזרתו ניתן לתת מענה למבחר בעיות, כולל יישור שן אחת.

שיטה זו מבוססת על טכנולוגיות מתקדמות וחומר שקוף המכונה אינויזליין. רופא מומחה אורתודנט בודק את הפה ומשתמש בצילומים והדמיה דיגיטלית על מנת לתכנן את הטיפול בצורה מדויקת, בהתאם למצב השיניים, ובהתאם לתוצאות הרצויות. ההדמיה הדיגיטלית היא הבסיס לייצור הקשתיות השקופות, כלומר הן מיוצרות בהתאמה אישית.

קשתיות שקופות ליישור שיניים מורכבות על השיניים בתהליך פשוט ומהיר. אין כאן הדבקה של סמכים ואין כאן ברזלים. המטופל יכול להרכיב את הקשתיות לבדו, וכך הוא גם נדרש להחליפן כל שבועיים (ליתר דיוק בהתאם להוראות הרופא המטפל). הקשתיות מפעילות לחץ על השיניים ובתהליך הדרגתי מביאות אותן למצב הרצוי.

בעזרת טכנולוגיות ההדמיה הדיגיטלית, קליניקה ליישור שיניים גם יכול להראות לכם כיצד זה יראה בסוף הטיפול.

שימו לב שזוהי אינה השיטה היחידה ליישור שיניים נסתר. קיימות גם שיטות נוספות כמו גשר פנימי ליישור שיניים. בשיטה זו מדביקים את הגשר על החלק הפנימי של השן. תוכלו להתייעץ עם רופא אורתודנט על מנת לקבל הסברים על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהשיטות. ועל מנת לקבוע איזו שיטה מתאימה עבורכם.

יישור שיניים קשתיות שקופות

קשתיות שקופות ליישור שיניים

לתהליך יישור שיניים קשתיות שקופות ישנם כמה יתרונות ההופכים אותו לשיטת טיפול מועדפת, וזאת כמובן מלבד היתרון של שיטה אסתטית יותר מאשר שיטות אחרות.

קל לצחצח את השיניים – באמצעות יישור שיניים אינויזיליין ניתן לשמור על היגיינת השיניים בצורה קלה יותר. שימוש בגשר מקשה על צחצוח השיניים ועל השימוש בחוט דנטלי. אך כאשר משתמשים בקשתיות שקופות, לא קיימת שום בעיה. ניתן להסיר את הקשתיות לצורך צחצוח השיניים ולשים אותן בחזרה בגמר הצחצוח.

טיפול מהיר יותר – קשתיות שקופות ליישור שיניים יכולות לקשר את משך הטיפול ל 6-12 חודשים. כמובן שכל מטופל סובל מבעיות אחרות ונדרש למשך טיפול שונה, אך זוהי שיטה מהירה יותר משיטות אחרות.

קל להעריך את משך הטיפול – שיטות ההדמיה הדיגיטלית והניסיון המצטבר מאפשרים לרופאי השיניים להעריך בצורה מדויקת יותר את משך הטיפול.

אין הגבלות על אכילה – כאשר משתמשים בגשר ליישור שיניים יש צורך להיזהר עם מזונות מסוימים על מנת לא לפגוע בגשר ועל מנת להפחית את ההצטברות של שאריות מזון דביקות שקשה להסיר. אך כאשר מדובר בקשתיות שקופות אין שום מגבלה.

האם השיטה מתאימה לנוער? יישור שיניים באמצעות גשר שקוף מתאים גם לנוער וגם למבוגרים. באופן טבעי גם אלו וגם אלו מעדיפים שיטות מהירות יותר וכמובן בלתי נראות. אך בכל הנוגע ליישור שיניים אצל נוער כדאי להדגיש כי נדרשת אחריות של המטופל. על המטופל לקחת אחריות אישית ולהקפיד להרכיב את הקשתיות כ 20-22 שעות . בדרך כלל הנוער משתפים פעולה, והם אלו הנלהבים מטיפולי יישור השיניים ורוצים בהצלחתם. אך זהו בהחלט דבר שיש לקחת בחשבון.

באיזה גיל אפשר לעשות יישור שיניים? המצב האידאלי הוא לטפל בבעיה כבר בילדות, אך אין מניעה מביצוע טיפולי יישור שיניים גם למבוגרים. מומלץ להביא את הנוער אל אורתודנט מומחה כבר בגיל 6-7 על מנת לבצע אבחון מוקדם של הבעיות. ישנה הנחה כי יש לחכות להתחלפות שיני החלב בטרם הטיפול. באופן כללי יש בזה אמת, אך יחד עם זאת חשוב להיות מודעים לכך שבעיות בצמיחת שיני החלב עלולות לגרום לבעיות בצמיחת השיניים הקבועות; כך שחשוב להיבדק על ידי אורתודנט מומחה על מנת לגלות שאין בעיות שכאלו.

קשתיות שקופות ליישור שיניים

יישור שיניים קשתיות שקופות מחיר

תמיד אחת השאלות הראשונות היא כמה עולה יישור שיניים. יישור שיניים קשתיות שקופות מחיר הוא כ 11,500-16,000 ש“ח. כמובן שעל מנת לקבל תשובה יותר מדויקת חשוב לעבור בדיקה אצל אורתודנט.
הימנעות מיישור שיניים עלולה לגרום לבעיות שונות. יש לה גם השפעה על הביטחון העצמי והתחושה האישית, וזה מתחיל בילדות ונמשך גם בחיים הבוגרים. וגם יש לה השפעה על תפקוד השיניים ושמירה על היגיינת השיניים. שיניים עקומות יכולות לגרום לקשיים בשמירה על היגיינה, קשיים בדיבור וכו‘. לכן אין כאן ממש חיסכון אם לא עושים…

כמו כן כדאי להדגיש כי חשוב לעשות את הטיפול אצל קליניקה ליישור שיניים, כלומר אורתודנט. לא כל רופא שיניים הוא אורתודנט, גם אם הוא מציע לכם שירותי אורתודנטיה! וודאו כי מדובר ברופא שיניים בעל התמחות באורתודנטיה.

יישור שיניים קשתיות שקופות מחיר

מרפאת שיניים ברחובות – אמריקן סמייל. מפת הגעה ושעות פתיחה.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).