יישור שיניים מחיר מיוחד

דף הבית » יישור שיניים מחיר מיוחד

יישור שיניים מחיר הוא בדרך כלל השאלה הראשונה שאנשים שואלים אותנו, ועוד לפני ששואלים כבר מחפשים בגוגל מחיר יישור שיניים. אמנם חשוב לעשות יישור שיניים השוואת מחירים, אך הנושא מורכב למדי. בשביל לענות על השאלה כמה עולה יישור שיניים, צריך קודם כל לדעת באיזו שיטה רוצים לעשות את הטיפול ומה מצב השיניים בפה. בסופו של דבר מדובר בטיפול בהתאמה אישית.

באופן כללי אנו יכולים להגיד לכם שטיפול יישור שיניים פנימי מחיר גבוה יותר מאשר טיפול רגיל. כך גם כאשר מדובר בטיפול באמצעות קשתיות שקופות (יישור שיניים ללא גשר). כמו כן ישנם מקרים בהם יש צורך לטפל רק בלסת אחת, ולפעמים גם אנשים שואלים על יישור שן אחת מחיר.

יישור שיניים מחיר

שיטות ליישור שיניים

לפני שנדבר על מחיר יישור שיניים, בואו נסקור בקצרה את השיטות השונות לביצוע יישור שיניים:

יישור שיניים עם גשר – אם אתם מחפשים לחסוך ב מחיר יישור שיניים, זוהי השיטה החסכונית ביותר. בשיטה זו רופא אורתודנט מדביק על השיניים קוביות ברזל (סמכים בשפה המקצועית) וביניהם חוטי ברזל המפעילים את הלחץ הדרוש לצורך תזוזת השיניים. זהו טיפול ארוך וממושך, במהלכו תדרשו לבקר אצל רופא השיניים באופן קבוע על מנת למתוח את אותם הברזלים. כמו כן לעתים הסמכים נופלים ויש לחזור אל רופא השיניים על מנת להדביק אותם.

שיטת טיפול זו מציבה קושי רב בשמירה על היגיינת השיניים, אך מצד שני אינכם יכולים לוותר על ההיגיינה. לכן יש לבצע את צחצוח השיניים בסבלנות וזהירות. הברזלים גם עשויים לדקור ולפגוע ברקמות הרכות ולעתים יש צורך בהגנה (שימוש בגאם).

לא ניתן להוריד את הברזלים במהלך הטיפול ואתם תסתובבו איתם במשך חודשים רבים. בעבר זו הייתה השיטה המקובלת ביותר ליישור שיניים, אך מכיוון שהיא מביאה איתה בעיה אסתטית בפני עצמה (מראה הברזלים בשיניים), אנשים רבים מחפשים אחר שיטות בלתי נראות ליישור השיניים.

כיום ישנן גם שיטות ליישור שינים באמצעות גשר שקוף. למעשה זה לא מדויק להגיד שהגשר שקוף, אך יש לו פחות נראות; במקום סמכים ממתכת מודבקים סמכים יקרים יותר מחרסינה. חוטי הברזל מצופים בסיליקון וכל הטיפול פחות נראה לעין. אך שיטת הטיפול עם גשר שקוף ליישור שיניים ביסודה היא אותה השיטה.

יישור שיניים עם גשר פנימי – שיטה זו דומה בעיקרה לשיטה הקודמת, אך היא מורכבת יותר. במקרה זה קליניקה ליישור שיניים מדביק את הסמכים על חלקה האחורי של השן. כך הם אינם נראים כאשר אתם פותחים את הפה. אך כדאי לדעת שהם יגרמו לאי נוחות ויפריעו לדיבור, לפחות בהתחלה. בעבר שיטות אלו לא יכלו לתת מענה לכל הבעיות, אך הן השתכללו עם השנים. שיטה זו דורשת מיומנות רבה מצד רופא השיניים.

יישור שיניים עם קשתיות אינויזליין – זהו השיטה הידועה בתור יישור שיניים שקוף. היא אינה עושה שימוש בברזלים אלא בקשתיות שקופות העשויות מחומר דמוי פלסטיק. אנו מדגישים זהו חומר דמוי פלסטיק, אך ממש לא פלסטיק אלא חומר מתקדם ויקר. את הקשתיות מלבישים על השיניים ומחליפים אותן באופן תקופתי. ניתן בקלות להסיר אותן ולשים את החדשות, ואין צורך בביקורים תכופים אצל רופא השיניים.

זוהי שיטה אסתטית המונעת מכם את הצורך להסתובב עם ברזלים מביכים. ניתן אפילו להסיר את הקשתיות כאשר רוצים לצחצח את השיניים וזהו יתרון משמעותי.

מחיר יישור שיניים

יישור שיניים פנימי מחיר

יישור שיניים פנימי הוא שיטה הדורשת מיומנות רבה ומכשור מיוחד. לא קל לטפל בשיניים באמצעות סמכים המודבקים בצידה הפנימי של השן ולכן דרוש אורתודנט בעל מומחיות גדולה. בהתאם לכך גם העלויות הן גבוהות יותר.

יישור שיניים פנימי מחיר נע בטווח מחירים של בין 8,000 ל 16,000 שקלים. אך זוהי הערכה גסה והיה משתנה בהתאם לחומרת הבעיה ודרישות הטיפול.

יישור שיניים השוואת מחירים

יישור שן אחת מחיר

ישנם אנשים בעלי מראה שיניים סביר ואפילו טוב, מלבד בעיה אחת – שן אחת עקומה הבולטת מבין כל השיניים. במקרים אלו אנשים שואלים האם ניתן ליישר רק שן אחת. לפעמים שולחים לנו שאלות שכאלו בפייסבוק.  ניתן לעשות זאת באמצעות קשתיות שקופות. יישור שן אחת מחיר הוא כ 4000 ש“ח.

יישור שיניים השוואת מחירים

יישור שיניים השוואת מחירים הוא בהחלט דבר שאנו מעודדים אתכם לעשות. אבל צריך לדעת לעשות אותו בחכמה. בימינו מקובל מאוד להיעזר בגוגל על מנת לבדוק מחירים. אך אין מדובר על רכישת מוצר שהוא אותו דבר אצל כל הספקים. מדובר בטיפול בהתאמה אישית וישנה יותר משיטת טיפול אחת.

הצורה הנכונה לבצע יישור שיניים השוואת מחירים היא לא באמצעות גוגל אלא באמצעות ביקור בכמה מרפאות שיניים. כדאי לכם לקבוע תור לפגישת ייעוץ. שם אורתודנט יבדוק את מצב השיניים והטיפול הדרוש ויוכל לתת לכם הצעת מחיר. כך תוכלו לערוך השוואה אמתית.

שימו לב שזו גם הזדמנות עבורכם לא רק לדעת כמה עולה יישור שיניים, אלא גם להתרשם מהרמה המקצועית של המקום והיחס שאתם מקבלים.

יישור שיניים פנימי מחיר

יישור שיניים מחיר

אולי אתם בודקים לגבי יישור שיניים פנימי מחיר, או אולי יישור שיניים שן אחת מחיר. אבל תמיד כאשר עושים יישור שיניים השוואת מחירים צריך להקפיד על הרמה המקצועית של הרופא. רופאי שיניים רבים מציעים טיפולי יישור שיניים, אך לא תמיד הם רופאים אורתודנטיים. אורתודנטיה היא תחום התמחות מוכר על ידי משרד הבריאות.

תמיד ישנו יתרון לעשות את הטיפול אצל רופא מומחה. בדיוק כפי שרופא משפחה הוא אינו מומחה לאונקולוגיה, כך גם רופא שיניים רגיל הוא אינו קליניקה ליישור שיניים.

חשוב מאוד לוודא כי הוא רשום בהסתדרות רופאי השיניים כרופא מומחה. כבר שמענו על מקרים שהסתיימו בסיבוכים רפואיים קשים רק בגלל שבוצעו על ידי אנשים שלא הוסמכו לבצע אותם.

יישור שן אחת מחיר

 

מחיר יישור שיניים

יישור שיניים מחיר הוא אינו דבר זול, אך מדובר בטיפול עם תוצאות לשנים ארוכות. הימנעות מהטיפול תגרום לכם להסתובב עם שיניים עקומות בכל מהלך חייכם. כמו כן הם יקשו על שמירת היגיינת השיניים ובמהלך השנים תוציאו יותר על טיפול שיניים בעקבות נזקי העששת. לכן במחשבה לטווח ארוך זוהי השקעה משתלמת.

תוכלו גם לבדוק בקופות החולים או פוליסות ביטוח השיניים הפרטיות האם ישנן אפשרויות להשתתפות בעלויות הטיפול. מרפאות שיניים גם יכולות להציע לכם הסדרי תשלום נוחים.

כמה עולה יישור שיניים

כמה עולה יישור שיניים

כל מה שאמרנו עד עכשיו על יישור שיניים מחיר זוהי רק הערכה גסה. אין שום אפשרות לדעת מה תהיה עלות הטיפול מבלי לבחון את מצב השיניים ואת התוצאות הרצויות. על מנת לדעת כמה עולה יישור שיניים עליכם לפנות אל רופא אורתונדט.

תוכלו לעשות זאת אצל דוקטור יואל גבריאל במרפאת אמריקן סמייל. דוקטור גבריאל הוא אורתודנט קליניקה ליישור שיניים. הוא מביא איתו ניסיון רב ביישור שיניים וכל תחומי רפואת השיניים האסתטית. מרפאת שיניים ברחובות מציעה לכם את כל טיפולי שיקום הפה ורפואת שיניים אסתטית.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).