יישור לסת 

דף הבית » טיפולים » יישור לסת 

יישור לסת נדרש כאשר ישנה בעיה בהתאמה בין הלסת העליונה והתחתונה. כאשר הן אינן מותאמות בצורה תקינה נוצרות בעיות שונות. הן עשויות לה,בטא בעיוות בפנים ולהביא איתן בעיות נוספות כמו קשיים בדיבור, קשיים בלעיסה, בעיות נשימה בזמן השינה, שחיקת שיניים ועוד. וכמובן הפגם האסתטי.

פנו לאמריקן סמייל עוד היום
ותיהנו מטיפול
מקצועי, יעיל ובמחיר
משתלם!
  • טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות.
  • יחס אישי וחם מצוות מומחים מנוסים ומוסמכים.
  • החלמה מהירה וחזרה לשגרה תוך זמן קצר.
  • מחירים משתלמים.

מבצע! טיפול שורש מבנה כתר זירקוניה
החל מ ₪3,500 בלבד!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

יישור לסת יכול להתבצע באמצעות ניתוח אותוגנטי המשולב עם טיפול אורתודנטי. אך ישנם גם מקרים בהם ניתן לבצע יישור לסת ללא ניתוח. במידה ונדרש ניתוח אורתוגנטי, אותו מבצע כירורג פה ולסת ולא אורתודנט. אך בטרם הניתוח בדרך כלל מבוצע טיפול אורתודנטי ליישור שיניים, אותו מבצעים אך ורק אצל קליניקה ליישור שיניים (רופא שיניים בעל התמחות באורתודנטיה).

יישור לסת ללא ניתוח

כיום עומדות לרשותנו טכניקות מתקדמות ליישור שיניים, ולכן במקרים רבים ניתן לטפל בבעיות באמצעות טיפול אורתודנטי וללא צורך בניתוח יישור לסת. באמצעות טיפולי יישור שיניים ניתן לתת מענה גם לפגמים האסתטיים, וגם להפרעות התפקודיות. אך יחד עם זאת חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם לא ניתן להימנע מניתוח אותוגנטי.

ישנם מקרים שונים של חוסר איזון בלסתות. יש את המקרה של מנשך עובר אנכי (overbite). במקרה זה השיניים העליונות ממוקמות קדימה ביחס ללסת התחתונה. והמצב השני הוא סגר הפוך קדמי (underbite) בו הלסת העליונה ממוקמת אחורה ביחס ללסת התחתונה. המצבים הללו גורמים לפגמים אסתטיים, בעיות בצחצוח השיניים, כאבים בשרירי הפנים ועוד מגוון בעיות. כמו כן הם עשויים להיות מלווים בבעיות אחרות של שיניים עקומות.

את הבדיקה של הלסת יכול לבצע כל רופא שיניים. לא תמיד היא בולטת בצורה חיצונית, אך היא יכולה להיות בעייתית גם אם אינה בולטת במיוחד. לצורך כך מבצעים בדיקת מנשך, ולעתים היא משולבת עם צילומי רנטגן.

ישנן אפשרויות טיפול שונות בעזרתן ניתן לבצע יישור לסת ללא ניתוח, אך יש צורך בבדיקה אישית על מנת לזהות את הבעיה ולמצוא את הפתרון המתאים לנסיבות המקרה.

יישור לסת

אפשרויות הטיפול הקיימות היום הן:

טיפול אורתודנטי – הכוונה לטיפול יישר שיניים. זה יכול להתבצע באמצעות גשר, באמצעות קשתיות שקופות ליישור שיניים או שיטות אחרות. זהו טיפול הדורש מספר חודשים והוא מחזיר את השיניים למקומן הרצוי.

שימוש בסד לילה – שיטה זו היא אינה שיטת יישור לסת, אך היא יכולה לתת מענה למקרים קלים ולמנוע את הנזקים של שחיקת השיניים.

עיצוב מחדש של השיניים – רופא השיניים יכול לבצע עיצוב קל של השיניים באמצעו שיוף השיניים. הוא מבצע בדיקת נשיכה באמצעות נייר מיוחד עליו ניתן לראות את סימני הנשיכה, ובהתאם לכך מבצע את השיוף.

החלפה או שיקום של השיניים – רופא השיניים יכול להשתמש בכתרים, גשרים ואפילו שתלים על מנת לתקן את מנשך השיניים.

הכנה לניתוח אורתוגנטי

במידה ויש לכם בעיה חמורה, יתכן כי אין מנוס מניתוח לסת. ניתוחים ליישור לסת מבצע כירורג פה ולסת. אך ניתוח ליישור לסת הוא רק חלק מהפתרון. במסגרת ההכנה לניתוח יש לעבור תהליך של כמה חודשים ליישור השיניים, ורק אז ניתן לבצע את הניתוח.
במידה וזה המקרה שלכם, אצלנו במרפאה תוכלו לעבור טיפולי יישור שיניים בשיטות שונות. אנו מבצעים יישור שיניים למבוגרים ולנוער. אנו משתמשים בשיטות שונות הכוללות גשר פנימי ליישור שיניים, גשר שקוף ליישור שיניים וגם יישור שיניים קשתיות שקופות. באמצעים אלו ניתן לקבל יישור שיניים נסתר וגם תוצאות מעולות.

בעזרת יישור שיניים בלתי נראה תוכלו לחסוך לעצמכם את כל אי הנוחות וחוסר האסתטיות של גשר רגיל בשיניים.

יישור לסת ללא ניתוח

יישור לסת

חוששים שיש לכם בעיה במנשך הלסת? אתם מוזמנים לבוא ולהיבדק במרפאת אמריקן סמייל ברחובות. כאן במרפאה של דוקטור יואל גבריאל תוכלו לעבור בדיקה על מנת לזהות בעיות בלסת, כמו גם כל בעיה אחרת של שיניים עקומות או פגמים אסתטיים בשיניים. במידה וניתן לבצע יישור לסת ללא ניתוח, דוקטור יואל גבריאל הוא רופא שיניים מומחה לאורתודנטיה. כאן תוכלו לקבל מגוון טיפולים הכוללים יישור שיניים, השתלות שיניים ועוד מגוון טיפולים לשיקום הפה.

אנו מזמינים אתכם לקבוע תור אצלנו במרפאה (הוראות הגעה) ולבדוק האם ניתן לבצע יישור לסת ללא ניתוח. כאן נוכל לבדוק את מצב השיניים, לענות על כל השאלות ולהגיד לכם כמה עולה יישור שיניים.

פנו לאמריקן סמייל עוד היום
ותיהנו מטיפול
מקצועי, יעיל ובמחיר
משתלם!
  • טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות.
  • יחס אישי וחם מצוות מומחים מנוסים ומוסמכים.
  • החלמה מהירה וחזרה לשגרה תוך זמן קצר.
  • מחירים משתלמים.

מבצע! טיפול שורש מבנה כתר זירקוניה
החל מ ₪3,500 בלבד!

מגיע לך ייעוץ חינם להתאמת פתרון בול בשבילך!

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD). 

יישור לסת ללא ניתוח
תוכן עניינים