האם השתלת שיניים הכרחית?

דף הבית » האם השתלת שיניים הכרחית?

אובדן שן עלול להיות טראומטי עבור כל אחד, במיוחד אם זה קורה באופן לא צפוי, כמו למשל בפגיעה טראומטית. ד”ר גבריאל יואל והצוות באמריקן סמייל מציעים מגוון שירותים העוזרים למטופלים להחזיר את הפה לתפקוד מלא, כולל השתלות שיניים. עם זאת, כאשר מאבדים שן קבועה, האם השתלה דנטלית באמת נחוצה? זה תלוי.

מה קורה כאשר מאבדים שן

השיניים ממלאות הרבה תפקידים חשובים. הן גורמות לחיוך שלכם להראות נעים ועוזרות בדיבור ובאכילה, אך בנוסף לכך השיניים עוזרות לתמוך בעצם הלסת ושומרות על מבנה הפנים.

כשמאבדים שן קבועה עקב גיל, חבלה או ריקבון בשן, מאבדים את התמיכה בעצם ואת התפקוד התקין של פעולות האכילה והדיבור. עם הזמן, עצם הלסת מתדרדרת עקב תמיכה לקויה, מה שמציב גם את השיניים הסמוכות בסיכון גבוה יותר לנשירה.

יתרונות השתלים

אם חסרה לך שן, מומחה לשיקום הפה (פרוסתודנט) עשוי להמליץ על השתלת שן בזכות היתרונות הרבים של התהליך:

זה נראה כמו שן אמיתית.

השתל תומך בעצם, מה שמונע התדרדרות.

השתל חזק מספיק לאפשר אכילה כמו עם שן טבעית.

בטיפול נכון, השתל יכול להחזיק מעמד לכל החיים.

השתלת שן דורשת ניתוח. זה אומר שיש לוודא שהנך מועמד מתאים לפני שתחליט לבצע את התהליך. לשתלים יש אחוז הצלחה גבוה, אך עליך להיות מוכן לטפל בהם כראוי ולעקוב אחר הוראותיו של ד”ר יואל לפני, בזמן ואחרי התהליך.

קבעו ביקור עוד היום

ניתן לבדוק אם הינך מועמד מתאים להשתלה באמצעות ייעוץ מפורט עם ד”ר יואל, שיענה על צרכיך ומטרותיך בתחום הדנטלי. כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו והאם שתלים יתאימו לך, צור קשר עם משרדינו היום.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).