גשר שקוף לשיניים

דף הבית » גשר שקוף לשיניים

גשר שקוף לשיניים מתאים לכל מי שסובל משיניים עקומות ופגמים בסגירת הפה, אך מעוניין בטיפול מוצנע שאינו בולט לעין. אלו יכולות להיות בעיות של אי סדירות בשיניים וחוסר התאמה בין לסתות. בעיות אלו פוגעות בתפקוד הבא, וגם במראה האסתטי. וכל זה ביחד עשוי לפגוע בביטחון העצמי. במאמר זה נדבר על הטיפול באמצעות גשר שקוף בשיניים (גשר שקוף אינויזליין) וניגע בכל הנקודות החשובות. וכמובן נסיים בנושא של עלות גשר שקוף לשיניים.

גשר שקוף לשיניים

גשר שקוף לשיניים

כולנו רואים מסביבנו את כל האנשים השמחים החושפים חיוך גדול ויפה לעולם. אנו רואים את השיניים הישרות והמושלמות מביטות אלינו דרך מסך הטלוויזיה, ואצל כל החברים. אבל האמת היא שרק מעטים נולדים עם שיניים ישרות ויפות. לרוב האנשים ישנם פגמים בשיניים, הם רק מתבטאים בדרגות חומרה שונות. יתכנו מקרים קלים ויתכנו מקרים קשים אשר גורמים לבעיות קשות בתפקוד הפה. כך שסביר להניח שכל החיוכים היפים שאתם רואים מסביבכם הושגו באמצעות טיפולי יישור שיניים, או גשר שקוף בשיניים ואולי טיפול אחר. הסיכוי שלאדם ישנן שיניים מושלמות ללא טיפולים אורתודנטיים שואף לאפס. 

לצד החלום של חיוך יפה ושיניים ישרות, רבים מאיתנו נרתעים מטיפולי יישור השיניים. מראה הברזלים על השיניים הפך לסטראוטיפ של גיל הנעורים, ולכן מבוגרים רבים נרתעים מטיפולי שיניים שכאלו. שום מבוגר אינו מעוניין להסתובב תקופה ארוכה עם ברזלים על השיניים. גשר שקוף אינויזליין נועד לענות בדיוק על הבעיה הזו. יש לציין שהוא מתאים לכל הגילאים, אך מבוגרים רבים שלא טיפלו בבעיות בגיל הנעורים רואים בו פתרון אידאלי עבורם. ומבחינה רפואית זהו טיפול יישור שיניים יעיל ומומלץ המשיג את אותן התוצאות. גשר שקוף לשיניים מחיר הוא מעט יותר גבוה מטיפולים אחרים, אך בהתחשב בתוצאות והנוחות רבים מוכנים לגשת ל מרפאת שיניים ברחובות ולשלם את המחיר. 

גשר שקוף לשיניים מחיר

גשר שקוף אינויזליין

בעזרת גשר שקוף אינויזליין ניתן להשיג את מראה השיניים שעליו אתם חולמים. זוהי שיטה מתקדמת בה אתם מקבלים פלטות שקופות ודקיקות (קשתיות) המיועדות להחלפה על בסיס שבועי. הקשתיות מותאמות לכל מטופל באופן אישי והחלפתן השבועית מתבצעת באופן עצמאי, דבר החוסך לכם ביקורים אצל רופא שיניים אורתודנט. לכל שלב בטיפול ישנן קשתיות מיוחדות, וכך ניתן ליישר את השיניים בצורה הדרגתית. 

בעזרת גשר שקוף בשיניים ניתן להימנע מביקורים דחופים אצל הרופא וכל המצבים בהם ישנן חוטים דוקרים או קוביות שנופלות ודורשות ביקור דחוף אצל האורתודנט. הן מקלות על שמירה היגיינה של השיניים מכיוון שניתן להסירן בעת צחצוח השיניים. 

גשר שקוף בשיניים

גשר שקוף בשיניים

גשר שקוף לשיניים מאפשר לכל אחד לקבל טיפול בהתאמה אישית. ניתן באמצעותו לטפל בכל מגוון הבעיות של אי סדירות בשיניים ובעיות בסגירת הלסת.  כל מטופל עובר אבחון ונקבעת לו תכנית טיפול בהתאם לתוצאות הרצויות. 

טיפול יישור שיניים אינויזליין נמשך בדרך כלל כשנה וחצי, ובסופו נהנים ממראה השיניים שתמיד חלמתם עליו. 

אחד היתרונות המרכזיים של הטיפול הוא שניתן בקלות לשלוף את קשתיות האינויזליין. כלומר כאשר אתם אוכלים, מצחצחים את השיניים או אולי יוצאים לאיזה דייט, אתם תמיד יכולים לשלוף אותן. שימו לב כי לצורך הצלחת הטיפול עליכם לענוד את הקשתיות כ 20-22 שעות , לכן עליכם להחזירן למקומן בהקדם. 

גשר שקוף אינויזליין

עלות גשר שקוף לשיניים

ולבסוף שאלת השאלות, כמה עולה גשר שקוף לשיניים? 

גשר שקוף לשיניים מחיר נע בטווח של 7,000-20,000 שקלים. המחירים אינם אחדים מכיוון שכל מטופל נזקק לטיפול אחר. הבעיות בשיניים יכולות להתבטא בצורות שונות ובדרגות חומרה שונות, והדבר משפיע על אופי הטיפול ומשך הטיפול. כמו כן, במידה וישנן בעיות שיניים וחניכיים, יש לטפל בהן לפני יישור השיניים. 

גשר שקוף לשיניים מחיר

על מנת לקבל הצעת מחיר יש לפנות אל רופא שיניים ברחובות. רופא השיניים יבצע אבחון של הבעיות ובהתאם לכך יוכל לתת לכם הצעת מחיר אישית. 

אם אתם מעוניינים ביישור שיניים, אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות במרפאת אמריקן סמייל, מרפאת שיניים ברחובות בראשותו של דוקטור יואל גבריאל. 

עלות גשר שקוף לשיניים

מרפאת אמריקן סמייל – כתובת והוראות הגעה

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).