אינויזליין

דף הבית » אינויזליין

אינויזליין (Invisalign) היא השיטה החדשנית ליישור שיניים אשר הפכה ללהיט בזכות השימוש בקשתיות שקופות וכמעט בלתי נראות, דבר המעניק פתרון לכל מי שאינו מעוניין בגשר עם ברזלים בולטים ולא אסתטיים. וזהו רק אחד מהיתרונות של יישור שיניים אינויזליין. 

במאמר זה נסביר על יישור שיניים באמצעות גשר אינויזליין, היתרונות של יישור שיניים שקוף אינויזליין וכמובן נדבר גם על אינויזליין מחיר בכמה מילים. 

אינויזליין

אינויזליין

יישור שיניים אינויזליין נעשה באמצעות קשתיות מיוחדות אותן מלבישים על השיניים. קשתיות אלו מיוצרות בהתאמה אישית, על פי מידות השיניים והלסת ועל פי הבעיות אותן אנו מעוניינים לתקן. טיפולים אורתודנטיים ליישור שיניים מזוהים עם הרפואה האסתטית, אך כדאי לדעת שלצד התועלות הללו הן גם פותרות בעיות שונות בתפקוד הפה. אנשים הסובלים משיניים עקומות, א-סימטריות ובעיות בסגירת הלסת עשויים להיתקל בקשיים בלעיסה, בעיות בדיבור ובעיות בשמירה על הייגנת הפה ובריאות השיניים. באמצעות יישור שיניים שקוף אינויזליין אנו יכולים לתת מענה לכל הבעיות בו זמנית. 

בטרם הטיפול יש להיבדק אצל רופא שיניים ברחובות ולטפל בכל בעיות השיניים האחרות. אם יש לכם חורים בשיניים, מחלות חניכיים וכו, קודם כל יש לטפל בהן.

יישור שיניים אינויזליין

גשר אינויזליין

כמו בכל טיפולי יישור שיניים, העיקרון כאן הוא הפעלת לחץ מתון על השיניים במשך תקופה ארוכה. הלחץ אשר נעשה בנקודות נבחרו מראש מזיז את השיניים בתהליך ארוך וממושך. ובכל פעם, בהתאם לתזוזת השן, אנו מוסיפים עוד לחץ על מנת להמשיך להזיז את השן אל המיקום הרצוי. 

בשיטה זו, הוספת הלחץ מתבצעת על ידי החלפה שבועית של הקשתיות עד להשגת התוצאה הרצויה. זהו תהליך אשור עשוי להימשך כשנה וחצי עד שנתיים. אך במקרים מסוימים אפילו פחות, הכל תלוי במצב השיניים והבעיות שאנו רוצים לתקן. ישנם מקרים הדורשים תיקון קל וישנם מקרים הדורשים תזוזה משמעותית של השיניים. 

הלחץ על השיניים הוא העיקרון בכל הטיפולים האורתודנטיים ליישור שיניים, אך גשר אינויזליין מביא איתו כמה יתרונות משמעותיים.

גשר אינויזליין

 

יישור שיניים אינויזליין – יתרונות השיטה

  1. יישור שיניים שקוף – אנשים רבים, ובפרט מבוגרים נרתעים מטיפולי יישור שיניים בגלל המראה הגס של הברזלים. זהו מראה המזוהה מאוד עם גיל הנעורים, ומובן מדוע אנשים בני שלושים או ארבעים עשויים להתבייש להגיע למשרד עם ברזלים בשיניים. באמצעות אינויזליין הם יכולים ליהנות מפתרון הרבה פחות בולט לעין; דבר החוסך אי נעימויות. 
  1. יעילות הטיפול – השימוש באינויזליין אינו גורע מיעילות הטיפול. זוהי שיטה יעילה עם תוצאות מוכחות והיא אינה פחות טובה משיטות אחרות. אם תחפשו תמונות שיטת אינויזליין לפני ואחרי, תוכלו לראות אילו תוצאות נהדרות ניתן להשיג עם השיטה. 
  1. פחות אי נוחות – השימוש בברזלים בשיניים, מלבד אי הנעימות האסתטית הוא גם לא דבר נוח. במקרים רבים הברזלים דוקרים ויוצרים תחושת אי נוחות והמטופלים נדרשים להיעזר באביזרים שונים לצורך התמודדות עם אי הנוחות. כמו כן קשה יותר לשמור על היגיינת הפה עם הברזלים והם מפריעים לאכילה או סתם נשיקה לוהטת. לא רק ש גשר אינויזליין הוא הרבה יותר נוח ופחות מציק, ניתן גם בקלות להוריד אותו בעת הצורך. אם הוא מפריע לכם בעת האכילה או בעת צחצוח השיניים, אתם יכולים להסירו ולהחזירו; דבר שלא ניתן לעשות עם ברזלים ליישור שיניים. רק השתדלו להשתמש בקשתיות לפחות 20-22 שעות על מנת להשיג תוצאות. 
  1. פחות ביקורים אצל הרופא – מי שעובר טיפולים אורתודנטיים ליישור שיניים באמצעות ברזלים נזקק לבקר אצל רופא שיניים אורתודנט בתדירות גבוהה. לעתים נופלות קוביות מן הברזלים ולעתים צריך להדק את הגומיות. באמצעות יישור שיניים אינויזליין ניתן להפחית את מספק הביקורים אצל הרופא המטפל. את הקשתיות אתם מחליפים באופן עצמאי פעם בשבוע ונדרשת רק פגישת מעקב פעם בחודש. 

יישור שיניים אינויזליין מחיר עשוי להיות יקר יותר מטיפולים אחרים, אך כאשר משקללים את היתרונות, מובן מדוע המטופלים בוחרים דווקא בשיטה זו. 

יישור שיניים אינויזליין מחיר

שיטת אינויזליין לפני ואחרי

לפני הטיפול אתם עשויים לסבול מבעיות אסתטיות במראה השיניים, והנגזרת שלהן היא בעיות תפקודיות בפה. אם השיניים שלכם עקומות, לא סימטריות, מסובבות או עם רווחים, הדבר משפיע על החיוך שלכם. אתם מתביישים בכל תמונת סלפי והדבר פוגע בביטחון העצמי שלכם. ואילו אחרי הטיפול אתם נהנים ממראה השיניים שתמיד חלמתם עליו – שיניים ישרות, אסתטיות וסימטריות. וכמובן שכדאי גם לעשות טיפולי הלבנת שיניים על מנת ליהנות מחיוך מושלם כמו בטלוויזיה. 

שיטת אינויזליין לפני ואחרי

יישור שיניים אינויזליין מחיר

יישור שיניים אינויזליין מחיר עשוי לנוע בטווח המחירים של 7000-20,000 שקלים. הסיבה להבדלים במחירים היא שלכל אחד ישנה מבנה לסת ושיניים אחר ובו בעיות שונות. ישנם מטופלים הנזקקים לטיפול רק בלסת העליונה או התחתונה, וישנם מטופלים הנזקקים לטיפול בשתי הלסתות. כל אחד נזקק לטיפול אחר ולכן הדרך הטובה ביותר לדעת כמה יעלה הטיפול היא לפנות לפגישת ייעוץ, את זה תוכלו לעשות במרפאת שיניים אמריקן סמייל. כאן תוכלו לקבל פגישת ייעוץ ללא התחייבות, בה תוכלו לקבל את כל הפרטים על הטיפול, המחיר ומענה על כל שאלה. 

יישור שיניים שקוף אינויזליין

יישור שיניים שקוף אינויזליין

צעירים ומבוגרים מחפשים אחר פתרונות דיסקרטיים ליישור השיניים וישנו עניין גדול ב יישור שיניים שקוף אינויזליין. אף אחד אינו רוצה ברזלים בולטים וגומיות על השיניים, ולכן כולם מעדיפים להשתמש בשיטות יישור שיניים שקוף. 

בעוד השיטה מומלצת, חשוב לדעת גם היכן עושים זאת. במרפאת אמריקן סמייל בראשותו של דוקטור יואל גבריאל, תוכלו ליהנות מטיפולים אורתודנטיים מידי רופא מנוסה ומומלץ. לדוקטור יואל גבריאל ניסיון רב ביישור שיניים, הוא יכול ללוות את הטיפול כבר מהשלבים המוקדמים בהם יש לטפל בבעיות השיניים והחניכיים, ועד השגת החיוך שעליו חלמתם. 

אינויזליין מחיר

פרטי המרפאה ושעות פתיחה בגוגל עסקים

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).