איך אינוויזליין ייתן לך את החיוך הישר שתמיד רצית

דף הבית » איך אינוויזליין ייתן לך את החיוך הישר שתמיד רצית

איך אינוויזליין ייתן לך את החיוך הישר שתמיד רצית

כשמדובר ביישור השיניים שלך, לא כל שיטות הטיפול נוצרו באופן שווה. אם ברצונך ליישר את השיניים שלך במהירות, ביעילות ובדיסקרטיות, אינוויזליין הוא הפתרון האידאלי עבורך. כך ייתן לך גשר שקוף את החיוך הישר שתמיד רצית.

שיטות יישור ייחודיות

שלא כמו גשרים רגילים הנסמכים על מערכת של חוטי מתכת וסוגרים המזיזות את השיניים למקומן, אינוויזליין עושה שימוש בשיטת יישור ייחודית. יוצרים סדרה של גשרים שקופים בכדי להזיז את השיניים בעדינות ובמהירות למיקום הרצוי. כך התהליך מתבצע מההתחלה ועד הסוף:

הרופא בודק את שיניך כדי ליצור תוכנית טיפול מותאמת עבורך ולהחליט אם הינך מועמד מתאים לטיפול אורתודונטי באמצעות אינוויזליין

ברגע שנמצאת מועמד מתאים ונוצרה עבורך תוכנית טיפול, תקבל סט של גשרים שקופים

כאחת לשבועיים יש לחזור למרפאת השיניים כדי לקבל סט חדש של גשרים שמזיזים את השיניים קצת יותר מהגשרים הקודמים

לאחר שהסתיים הטיפול, ככל הנראה תקבל גשר תומך שיסייע להשאיר את השיניים במיקומן החדש

טיפול באמצעות גשר שקוף בדרך כלל מהיר יותר מטיפול באמצעות אורתודונטיה מסורתית. ניתן להסיר את הגשרים בעת אכילה, שימוש בחוט דנטלי או צחצוח שיניים. היתרון הייחודי מאפשר לך לשמור על שיניים בריאות בזמן תהליך היישור. מנגד, קשה לשמור על היגיינת פה נאותה עם גשר שיניים רגיל.

מועמדים לאינוויזליין

לא כולם מועמדים מתאימים ליישור שיניים שקוף. עם זאת, אם יש לך בעיית יישור קלה, ככל הנראה שתוכל לקבל את הטיפול. בדרך כלל ניתן לטפל בבעיות של סגר עמוק, מנשך פתוח, סגר צלבי, שיניים בולטות, שיניים צפופות ורווחים בשיניים.

מוכנים להתחיל?
קבעו את הפגישה הבאה שלכם היום.
תוכן עניינים

ד”ר גבריאל יואל, דוקטור לרפואת שיניים, נולד וגדל באטלנטה, ג’ורג’יה. הוא סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת קייס ווסטרן בקליבלנד, אוהיו, שם קיבל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD).