טיפול במחלות חניכיים

הימנעו ממחלות חניכיים ואובדן שיניים

טיפול יעיל לבעיות חניכיים

טיפול טוב בחניכיים הוא תמיד בראש סדר העדיפויות. החניכיים עוזרות להגן על השיניים, לכן יש להתייחס ברצינות לכל סימן של זיהום. ד"ר גבריאל יואל מציע טיפולי פריודונטיה הכוללים טיפול במחלות חניכיים ועיצוב מחדש של רקמת החניכיים. מטרתנו היא לעזור לכם לשמור על חניכיים בריאות נטולות זיהומים וחיוך יפה לשנים רבות. אם אתם סובלים מתסמינים של מחלות חניכיים, כגון דימומים או חניכיים נפוחות, נסיגת חניכיים או תזוזת שיניים, עליכם לבוא לפגישת יעוץ בהקדם האפשרי

"כ66% מאיתנו מעל גיל 25 סובלים ממחלות חניכיים. כך שזה נושא נפוץ ביותר, וזה משהו שאנו רוצים למנוע".
ד"ר גבריאל יואל

שלבים במחלות חניכיים

שלב ראשון

שלב שני

שלב מתקדם

טיפולים במחלות חניכיים זמינים במרפאה

עדיין אין תרופה למחלות חניכיים אך ישנם מספר דרכים למנוע מזיהום להרוס את רקמות החניכיים והעצם. מניעה היא קריטית לשמירה על חניכיים בריאות, עם זאת אנו מציעים מספר אפשרויות טיפול במקרה שדלקת חניכיים התפתחה למחלת חניכיים. ד"ר יואל מבצע טיפולים והליכים רפואיים רבים במרפאה, הכוללים: שמירה על תוצאות באמצעות תוכנית הטיפול הפריודונטית שלכם מאחר ומחלות חניכיים עלולת לחזור, אנו נוקטים באמצעים נוספים על מנת שתוצאות הטיפול של מטופלינו יחזיקו מעמד לאורך זמן. על כל המטופלים העוברים טיפול במחלות חניכיים להקפיד על תחזוקה פריודוניטית באמצעות ניקוי עמוק ובדיקות סדירות באופן סדיר. במקרים מסוימים, נמליץ על מוצרי היגיינת פה במרשם כדי למנוע מהזיהום לשוב.

שמירה על תוצאות באמצעות תוכנית הטיפול הפריודונטית שלכם

מאחר ומחלות חניכיים עלולת לחזור, אנו נוקטים באמצעים נוספים על מנת שתוצאות הטיפול של מטופלינו יחזיקו מעמד לאורך זמן. על כל המטופלים העוברים טיפול במחלות חניכיים להקפיד על תחזוקה פריודוניטית באמצעות ניקוי עמוק ובדיקות סדירות באופן סדיר. במקרים מסוימים, נמליץ על מוצרי היגיינת פה במרשם כדי למנוע מהזיהום לשוב.